Stembureau Stapperij De Gaper (Sevenum) in Horst aan de Maas (2025)
Postcode 5975 AM · Wijk Sevenum
Hier zijn 1.089 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 19,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 214 | 19,7% | 16,4% | +3,2 pp | 4,7% |
| PVV | 200 | 18,4% | 20,4% | −2,0 pp | 3,5% |
| CDA | 199 | 18,3% | 17,8% | +0,4 pp | 4,0% |
| D66 | 158 | 14,5% | 14,7% | −0,2 pp | 3,9% |
| JA21 | 85 | 7,8% | 7,4% | +0,4 pp | 4,2% |
| GroenLinks-PvdA | 75 | 6,9% | 7,5% | −0,6 pp | 3,6% |
| Forum voor Democratie | 51 | 4,7% | 4,5% | +0,2 pp | 4,1% |
| BBB | 31 | 2,8% | 4,1% | −1,2 pp | 2,8% |
| 50PLUS | 19 | 1,7% | 1,9% | −0,1 pp | 3,7% |
| Partij voor de Dieren | 13 | 1,2% | 1,2% | +0,0 pp | 4,0% |
| SP | 12 | 1,1% | 1,9% | −0,8 pp | 2,2% |
| Volt | 10 | 0,9% | 0,7% | +0,2 pp | 5,2% |
| NSC | 7 | 0,6% | 0,4% | +0,3 pp | 6,8% |
| DENK | 4 | 0,4% | 0,2% | +0,1 pp | 6,0% |
| ChristenUnie | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 4,1% |
| SGP | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 11,1% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 6,5% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,9% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 5,6% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 5,6% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Horst aan de Maas, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,2 pp meer dan gemiddeld in Horst aan de Maas.
- Qua gewicht is dit het 16e van de 24 stembureaus: 3,9% van alle geldige stemmen in Horst aan de Maas en 0,0105% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Horst aan de Maas komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Horst aan de Maas
- Kapel de Schuilplaats (Horst) 1.102 stemmen · PVV 21%
- De Torrekoel (Kronenberg) 907 stemmen · CDA 21%
- MFC De Meulewiek (Meterik) 1.170 stemmen · CDA 21%
- Kantine Sporthal Dendron (Horst) 880 stemmen · PVV 20%
- 't Brugeind (Meerlo) 1.209 stemmen · PVV 20%
- MFA Kerkebos (Swolgen) 854 stemmen · PVV 26%
Alle stembureaus in Horst aan de Maas
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.