Stembureau MFC De Meulewiek (Meterik) in Horst aan de Maas (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5964 AC · Wijk Meterik

Hier zijn 1.170 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 20,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 244 20,9% 17,8% +3,0 pp 4,9%
VVD 216 18,5% 16,4% +2,0 pp 4,7%
PVV 209 17,9% 20,4% −2,5 pp 3,7%
D66 142 12,1% 14,7% −2,5 pp 3,5%
JA21 113 9,7% 7,4% +2,3 pp 5,5%
BBB 70 6,0% 4,1% +1,9 pp 6,2%
Forum voor Democratie 57 4,9% 4,5% +0,4 pp 4,6%
GroenLinks-PvdA 48 4,1% 7,5% −3,4 pp 2,3%
Partij voor de Dieren 17 1,5% 1,2% +0,3 pp 5,2%
SP 12 1,0% 1,9% −0,9 pp 2,2%
50PLUS 11 0,9% 1,9% −0,9 pp 2,1%
Volt 10 0,9% 0,7% +0,2 pp 5,2%
BVNL 5 0,4% 0,2% +0,2 pp 9,6%
ChristenUnie 4 0,3% 0,3% +0,1 pp 5,4%
NSC 4 0,3% 0,4% −0,0 pp 3,9%
DE LINIE 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 15,8%
DENK 3 0,3% 0,2% +0,0 pp 4,5%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,2%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,1%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Horst aan de Maas, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −3,4 pp minder dan gemiddeld in Horst aan de Maas.
  • Qua gewicht is dit het 14e van de 24 stembureaus: 4,2% van alle geldige stemmen in Horst aan de Maas en 0,0112% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Horst aan de Maas komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Horst aan de Maas

Alle stembureaus in Horst aan de Maas

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.