Stembureau Kapel "de Schuilplaats" (Horst) in Horst aan de Maas (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5961 JX · Wijk Horst

Hier zijn 1.100 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 30,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 338 30,7% 29,0% +1,7 pp 4,3%
Nieuw Sociaal Contract 203 18,5% 15,6% +2,8 pp 4,7%
VVD 140 12,7% 16,1% −3,4 pp 3,2%
GroenLinks-PvdA 137 12,5% 10,6% +1,9 pp 4,7%
D66 68 6,2% 5,5% +0,7 pp 4,6%
CDA 57 5,2% 4,9% +0,3 pp 4,3%
BBB 55 5,0% 7,8% −2,8 pp 2,6%
SP 36 3,3% 3,6% −0,4 pp 3,6%
Forum voor Democratie 12 1,1% 1,6% −0,5 pp 2,8%
Volt 11 1,0% 1,0% +0,0 pp 4,1%
Partij voor de Dieren 9 0,8% 1,4% −0,6 pp 2,4%
50PLUS 7 0,6% 0,5% +0,1 pp 5,2%
ChristenUnie 7 0,6% 0,2% +0,4 pp 10,3%
JA21 5 0,5% 0,6% −0,2 pp 2,9%
DENK 4 0,4% 0,3% +0,1 pp 4,9%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 5,6%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,8% −0,6 pp 0,9%
Nederland met een PLAN 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 28,6%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,4%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,7%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 11,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Horst aan de Maas, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −3,4 pp minder dan gemiddeld in Horst aan de Maas.
  • Qua gewicht is dit het 16e van de 23 stembureaus: 4,0% van alle geldige stemmen in Horst aan de Maas en 0,0107% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Horst aan de Maas komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Horst aan de Maas

Alle stembureaus in Horst aan de Maas

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.