Stembureau De Torrekoel (Kronenberg) in Horst aan de Maas (2023)
Postcode 5976 NS · Wijk Kronenberg
Hier zijn 992 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 256 | 25,8% | 29,0% | −3,2 pp | 3,2% |
| VVD | 166 | 16,7% | 16,1% | +0,6 pp | 3,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 165 | 16,6% | 15,6% | +1,0 pp | 3,9% |
| BBB | 153 | 15,4% | 7,8% | +7,6 pp | 7,2% |
| GroenLinks-PvdA | 92 | 9,3% | 10,6% | −1,3 pp | 3,2% |
| CDA | 44 | 4,4% | 4,9% | −0,4 pp | 3,3% |
| D66 | 38 | 3,8% | 5,5% | −1,6 pp | 2,5% |
| SP | 31 | 3,1% | 3,6% | −0,5 pp | 3,1% |
| Partij voor de Dieren | 13 | 1,3% | 1,4% | −0,1 pp | 3,4% |
| Volt | 8 | 0,8% | 1,0% | −0,2 pp | 3,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 2,3% |
| Forum voor Democratie | 5 | 0,5% | 1,6% | −1,1 pp | 1,2% |
| JA21 | 4 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 2,3% |
| 50PLUS | 3 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 2,2% |
| ChristenUnie | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 2,9% |
| DENK | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 2,4% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 7,4% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 8,7% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 16,7% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Horst aan de Maas, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +7,6 pp meer dan gemiddeld in Horst aan de Maas.
- Qua gewicht is dit het 17e van de 23 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Horst aan de Maas en 0,0096% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Horst aan de Maas komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Horst aan de Maas
- Kapel "de Schuilplaats" (Horst) 1.100 stemmen · PVV 31%
- MFA Kerkebos (Swolgen) 853 stemmen · PVV 36%
- De Gaper (Sevenum) 1.112 stemmen · PVV 28%
- Kantine Sporthal Dendron (Horst) 851 stemmen · PVV 29%
- MFC "De Meulewiek" (Meterik) 1.127 stemmen · PVV 30%
- Dienstencentrum Zonnehof (Tienray) 751 stemmen · PVV 38%
Alle stembureaus in Horst aan de Maas
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.