Stembureau Basisschool Erflanden (1) in Hoogeveen (2023)
Postcode 7908 XN · Wijk De Weide
Hier zijn 1.057 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 228 | 21,6% | 31,9% | −10,3 pp | 2,1% |
| VVD | 195 | 18,4% | 9,5% | +8,9 pp | 5,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 187 | 17,7% | 16,5% | +1,2 pp | 3,3% |
| GroenLinks-PvdA | 116 | 11,0% | 8,5% | +2,5 pp | 4,0% |
| D66 | 55 | 5,2% | 2,7% | +2,5 pp | 5,8% |
| Forum voor Democratie | 48 | 4,5% | 3,3% | +1,2 pp | 4,2% |
| ChristenUnie | 47 | 4,4% | 4,0% | +0,4 pp | 3,4% |
| BBB | 46 | 4,4% | 8,2% | −3,9 pp | 1,6% |
| CDA | 43 | 4,1% | 5,3% | −1,2 pp | 2,3% |
| SP | 33 | 3,1% | 3,3% | −0,2 pp | 2,9% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 2,0% | 1,1% | +0,9 pp | 5,6% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 0,8% | 0,7% | +0,0 pp | 3,1% |
| JA21 | 8 | 0,8% | 0,8% | −0,0 pp | 3,0% |
| DENK | 7 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 3,6% |
| SGP | 6 | 0,6% | 2,1% | −1,5 pp | 0,8% |
| Volt | 6 | 0,6% | 0,6% | −0,0 pp | 3,0% |
| 50PLUS | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 0,7% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 3,6% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hoogeveen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −10,3 pp minder dan gemiddeld in Hoogeveen.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 35 stembureaus: 3,1% van alle geldige stemmen in Hoogeveen en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 33 stemmen in Hoogeveen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hoogeveen
- Het Raadhuis (1) 1.072 stemmen · PVV 26%
- Brede School ZuiderBreedte 1.057 stemmen · PVV 40%
- MFC De Magneet (2) 1.089 stemmen · PVV 38%
- MFC De Opsteker 989 stemmen · PVV 33%
- MFC De Magneet (1) 1.097 stemmen · PVV 36%
- NNCZ De Kaap 976 stemmen · PVV 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.