Stembureau Parochiehuis in Hof van Twente (2023)
Postcode 7491 AB · Wijk Delden
Hier zijn 1.412 geldige stemmen uitgebracht. Nieuw Sociaal Contract werd hier de grootste met 32,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuw Sociaal Contract | 465 | 32,9% | 25,8% | +7,2 pp | 7,4% |
| PVV | 250 | 17,7% | 21,2% | −3,5 pp | 4,8% |
| VVD | 225 | 15,9% | 14,3% | +1,6 pp | 6,5% |
| GroenLinks-PvdA | 110 | 7,8% | 8,9% | −1,1 pp | 5,1% |
| BBB | 91 | 6,4% | 13,8% | −7,3 pp | 2,7% |
| D66 | 84 | 5,9% | 3,8% | +2,2 pp | 9,1% |
| CDA | 72 | 5,1% | 3,5% | +1,6 pp | 8,5% |
| Forum voor Democratie | 29 | 2,1% | 1,8% | +0,3 pp | 6,7% |
| SP | 20 | 1,4% | 1,9% | −0,5 pp | 4,3% |
| Volt | 18 | 1,3% | 1,0% | +0,3 pp | 7,3% |
| Partij voor de Dieren | 16 | 1,1% | 0,9% | +0,2 pp | 7,4% |
| BVNL / Groep Van Haga | 7 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 5,0% |
| ChristenUnie | 7 | 0,5% | 0,7% | −0,2 pp | 4,0% |
| JA21 | 7 | 0,5% | 0,5% | −0,0 pp | 5,7% |
| 50PLUS | 6 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 8,2% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 15,4% |
| DENK | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 1,1% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 10,0% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,4 pp | 0,9% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hof van Twente, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −7,3 pp minder dan gemiddeld in Hof van Twente.
- Qua gewicht is dit het 2e van de 27 stembureaus: 5,8% van alle geldige stemmen in Hof van Twente en 0,0137% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Hof van Twente komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hof van Twente
- Gemeentehuis Hof van Twente 1.921 stemmen · PVV 25%
- Gemeenschapscentrum de Marke 1.292 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 27%
- Sporthal de Haverkamp 1.156 stemmen · PVV 21%
- IKC Erve Hooyerinck 1.110 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 32%
- Kantine sporthal de Mossendam 1.110 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 27%
- De Kaasfabriek (Fotostudio) 1.091 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 24%
Alle stembureaus in Hof van Twente
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.