Stembureau Vakland Het Hogeland in Het Hogeland (2023)
Postcode 9989 EB · Wijk Warffum
Hier zijn 594 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 21,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 127 | 21,4% | 17,3% | +4,0 pp | 2,3% |
| PVV | 121 | 20,4% | 20,5% | −0,1 pp | 1,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 111 | 18,7% | 16,4% | +2,3 pp | 2,2% |
| BBB | 57 | 9,6% | 9,2% | +0,4 pp | 2,0% |
| VVD | 48 | 8,1% | 8,5% | −0,4 pp | 1,8% |
| D66 | 34 | 5,7% | 3,9% | +1,8 pp | 2,8% |
| SP | 27 | 4,5% | 4,7% | −0,1 pp | 1,8% |
| Forum voor Democratie | 13 | 2,2% | 2,1% | +0,1 pp | 2,0% |
| CDA | 12 | 2,0% | 4,8% | −2,8 pp | 0,8% |
| ChristenUnie | 12 | 2,0% | 5,9% | −3,9 pp | 0,6% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,9% | 2,4% | −0,5 pp | 1,5% |
| 50PLUS | 6 | 1,0% | 0,4% | +0,6 pp | 5,3% |
| Volt | 6 | 1,0% | 0,8% | +0,2 pp | 2,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 2,3% |
| JA21 | 3 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 2,1% |
| Splinter | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 3,7% |
| SGP | 1 | 0,2% | 1,6% | −1,4 pp | 0,2% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Het Hogeland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +4,0 pp meer dan gemiddeld in Het Hogeland.
- Qua gewicht is dit het 29e van de 44 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Het Hogeland en 0,0058% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 53 stemmen in Het Hogeland komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Het Hogeland
- 't Schienvat 605 stemmen · PVV 19%
- Kronkelhoes 569 stemmen · PVV 21%
- Sporthal De Beemden 647 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 20%
- Zorgcentrum Winkheem 552 stemmen · GroenLinks-PvdA 19%
- Zorgcentrum Alegunda Ilberi 675 stemmen · PVV 21%
- Kerkgebouw De Poort 530 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
Alle stembureaus in Het Hogeland
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.