Stembureau Ubbegaheem in Het Hogeland (2023)
Postcode 9771 BB · Wijk Sauwerd
Hier zijn 852 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 21,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 182 | 21,4% | 17,3% | +4,0 pp | 3,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 111 | 13,0% | 16,4% | −3,4 pp | 2,2% |
| PVV | 108 | 12,7% | 20,5% | −7,8 pp | 1,7% |
| ChristenUnie | 76 | 8,9% | 5,9% | +3,0 pp | 4,1% |
| CDA | 68 | 8,0% | 4,8% | +3,2 pp | 4,5% |
| BBB | 66 | 7,7% | 9,2% | −1,4 pp | 2,3% |
| VVD | 61 | 7,2% | 8,5% | −1,3 pp | 2,3% |
| D66 | 49 | 5,8% | 3,9% | +1,8 pp | 4,0% |
| SP | 36 | 4,2% | 4,7% | −0,4 pp | 2,5% |
| SGP | 29 | 3,4% | 1,6% | +1,8 pp | 5,9% |
| Partij voor de Dieren | 25 | 2,9% | 2,4% | +0,6 pp | 3,4% |
| Forum voor Democratie | 11 | 1,3% | 2,1% | −0,8 pp | 1,7% |
| Volt | 11 | 1,3% | 0,8% | +0,5 pp | 4,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 7 | 0,8% | 0,6% | +0,3 pp | 4,0% |
| DENK | 5 | 0,6% | 0,2% | +0,4 pp | 6,9% |
| JA21 | 4 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 2,8% |
| 50PLUS | 3 | 0,4% | 0,4% | −0,0 pp | 2,6% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Het Hogeland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −7,8 pp minder dan gemiddeld in Het Hogeland.
- Qua gewicht is dit het 17e van de 44 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Het Hogeland en 0,0083% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 37 stemmen in Het Hogeland komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Het Hogeland
- Ontmoetingscentrum 854 stemmen · PVV 27%
- De Tirrel 2 846 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Ability 882 stemmen · PVV 27%
- Het Anker 816 stemmen · PVV 19%
- Gymzaal Schoolstraat 891 stemmen · PVV 23%
- Sportcentrum De Mencke 2 813 stemmen · PVV 26%
Alle stembureaus in Het Hogeland
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.