Stembureau Café Hunsingo in Het Hogeland (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 9951 EV · Wijk Winsum

Hier zijn 1.055 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 25,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 266 25,2% 17,3% +7,9 pp 4,9%
PVV 204 19,3% 20,5% −1,2 pp 3,2%
Nieuw Sociaal Contract 154 14,6% 16,4% −1,8 pp 3,0%
VVD 79 7,5% 8,5% −1,0 pp 3,0%
BBB 78 7,4% 9,2% −1,8 pp 2,7%
SP 55 5,2% 4,7% +0,6 pp 3,8%
D66 51 4,8% 3,9% +0,9 pp 4,1%
ChristenUnie 43 4,1% 5,9% −1,8 pp 2,3%
CDA 42 4,0% 4,8% −0,8 pp 2,8%
Partij voor de Dieren 30 2,8% 2,4% +0,5 pp 4,1%
Forum voor Democratie 18 1,7% 2,1% −0,4 pp 2,8%
Volt 16 1,5% 0,8% +0,7 pp 6,2%
JA21 9 0,9% 0,5% +0,4 pp 6,3%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,6% −0,2 pp 2,3%
DENK 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 2,8%
50PLUS 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,9%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,0%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,7%
SGP 1 0,1% 1,6% −1,5 pp 0,2%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Het Hogeland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +7,9 pp meer dan gemiddeld in Het Hogeland.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 44 stembureaus: 3,4% van alle geldige stemmen in Het Hogeland en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 30 stemmen in Het Hogeland komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Het Hogeland

Alle stembureaus in Het Hogeland

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.