Stembureau Yulius - De Volgerlanden in Hendrik-Ido-Ambacht (2023)
Postcode 3344 DD · Wijk De Volgerlanden
Hier zijn 1.201 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 344 | 28,6% | 26,5% | +2,1 pp | 6,6% |
| VVD | 280 | 23,3% | 17,3% | +6,0 pp | 8,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 142 | 11,8% | 11,9% | −0,1 pp | 6,1% |
| SGP | 88 | 7,3% | 12,0% | −4,7 pp | 3,7% |
| GroenLinks-PvdA | 68 | 5,7% | 7,8% | −2,2 pp | 4,4% |
| D66 | 62 | 5,2% | 4,1% | +1,0 pp | 7,6% |
| ChristenUnie | 44 | 3,7% | 4,1% | −0,4 pp | 5,5% |
| CDA | 43 | 3,6% | 4,1% | −0,5 pp | 5,3% |
| Forum voor Democratie | 25 | 2,1% | 2,3% | −0,2 pp | 5,5% |
| SP | 16 | 1,3% | 2,0% | −0,7 pp | 4,1% |
| Volt | 15 | 1,2% | 0,8% | +0,5 pp | 9,9% |
| BBB | 14 | 1,2% | 1,9% | −0,7 pp | 3,8% |
| DENK | 13 | 1,1% | 1,6% | −0,6 pp | 4,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 12 | 1,0% | 0,5% | +0,5 pp | 12,5% |
| 50PLUS | 10 | 0,8% | 0,5% | +0,3 pp | 9,3% |
| JA21 | 9 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 5,6% |
| Partij voor de Dieren | 9 | 0,7% | 1,1% | −0,4 pp | 4,1% |
| Samen voor Nederland | 3 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 37,5% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 5,7% |
| Nederland met een PLAN | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 18,2% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hendrik-Ido-Ambacht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +6,0 pp meer dan gemiddeld in Hendrik-Ido-Ambacht.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 18 stembureaus: 6,1% van alle geldige stemmen in Hendrik-Ido-Ambacht en 0,0117% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Hendrik-Ido-Ambacht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hendrik-Ido-Ambacht
- Gereformeerde Kerk Open Hof 1.221 stemmen · SGP 23%
- Postduivenhoudersvereniging De Luchtbode 1.089 stemmen · PVV 27%
- Emmastaete 1.369 stemmen · SGP 27%
- Wooncomplex De Kruidhof 1.078 stemmen · PVV 33%
- Sporthal De Sophiahal A 1.395 stemmen · PVV 28%
- SOL Admiraal (obs De Bron) 1.033 stemmen · PVV 25%
Alle stembureaus in Hendrik-Ido-Ambacht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.