Stembureau Sporthal De Sophiahal A in Hendrik-Ido-Ambacht (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3344 PL · Wijk De Volgerlanden

Hier zijn 1.395 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 385 27,6% 26,5% +1,1 pp 7,4%
VVD 346 24,8% 17,3% +7,5 pp 10,2%
Nieuw Sociaal Contract 158 11,3% 11,9% −0,6 pp 6,8%
GroenLinks-PvdA 117 8,4% 7,8% +0,6 pp 7,6%
SGP 63 4,5% 12,0% −7,5 pp 2,7%
D66 54 3,9% 4,1% −0,3 pp 6,7%
DENK 54 3,9% 1,6% +2,2 pp 16,8%
CDA 49 3,5% 4,1% −0,6 pp 6,1%
ChristenUnie 35 2,5% 4,1% −1,6 pp 4,4%
Forum voor Democratie 27 1,9% 2,3% −0,4 pp 5,9%
BBB 23 1,6% 1,9% −0,2 pp 6,2%
SP 23 1,6% 2,0% −0,3 pp 5,9%
JA21 14 1,0% 0,8% +0,2 pp 8,7%
Partij voor de Dieren 14 1,0% 1,1% −0,1 pp 6,3%
Volt 9 0,6% 0,8% −0,1 pp 6,0%
BIJ1 7 0,5% 0,2% +0,3 pp 20,0%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,5% 0,5% +0,0 pp 7,3%
50PLUS 6 0,4% 0,5% −0,1 pp 5,6%
Nederland met een PLAN 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 18,2%
Splinter 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 8,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hendrik-Ido-Ambacht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −7,5 pp minder dan gemiddeld in Hendrik-Ido-Ambacht.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 18 stembureaus: 7,1% van alle geldige stemmen in Hendrik-Ido-Ambacht en 0,0136% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Hendrik-Ido-Ambacht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Hendrik-Ido-Ambacht

Alle stembureaus in Hendrik-Ido-Ambacht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.