Stembureau Stembureau Gemeenschapshuis Caumerbron in Heerlen (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Postcode 6418 CV · Wijk Heerlerbaan - Centrum

Hier waren 554 kiezers toegelaten (1,8% van alle toegelaten kiezers in Heerlen) en zijn 550 geldige stemmen uitgebracht. OPH werd hier de grootste met 25,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
OPH 140 25,5% 19,2% +6,2 pp 2,4%
SP 136 24,7% 17,6% +7,2 pp 2,5%
CDA 66 12,0% 11,1% +0,9 pp 2,0%
VVD 45 8,2% 6,1% +2,1 pp 2,4%
GROENLINKS 37 6,7% 4,1% +2,6 pp 2,9%
Jongerenpartij Heerlen 25 4,5% 7,3% −2,7 pp 1,1%
Hart Leers 21 3,8% 3,7% +0,2 pp 1,9%
D66 18 3,3% 5,0% −1,7 pp 1,2%
Partij voor de Dieren 18 3,3% 4,3% −1,1 pp 1,4%
PVV 18 3,3% 5,3% −2,1 pp 1,1%
PvdA 11 2,0% 3,1% −1,1 pp 1,2%
Forum voor Democratie 10 1,8% 4,3% −2,5 pp 0,8%
Stadspartij 2 0,4% 2,2% −1,8 pp 0,3%
JEZUS LEEFT 2 0,4% 0,5% −0,1 pp 1,4%
Partij Hoensbroeks Belang 1 0,2% 6,3% −6,1 pp 0,1%
Blanco2Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig3Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heerlen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Jordy Clemens (SP) · 81 stemmen · 14,7% van alle stemmen hier
  2. Adriane Keulen (OPH) · 40 stemmen · 7,3% van alle stemmen hier
  3. Loek Damen (OPH) · 38 stemmen · 6,9% van alle stemmen hier
  4. Martin de Beer (VVD) · 32 stemmen · 5,8% van alle stemmen hier
  5. Wiel Gouders (OPH) · 20 stemmen · 3,6% van alle stemmen hier
  6. Maureen Butink (Jongerenpartij Heerlen) · 17 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  7. Roel de Jong (CDA) · 15 stemmen · 2,7% van alle stemmen hier
  8. Anita Hendriks-Berg (SP) · 13 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  9. Hannie Heine-van Dartel (CDA) · 13 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  10. Peter van Zutphen (SP) · 12 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
  11. Fadhel Al Hassouni (GROENLINKS) · 12 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
  12. Roel Leers (Hart Leers) · 11 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  13. Elian Géron (Partij voor de Dieren) · 11 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  14. Marco Peters (CDA) · 10 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
  15. Marie Maget (GROENLINKS) · 10 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SP haalde hier +7,2 pp meer dan gemiddeld in Heerlen.
  • Qua gewicht is dit het 25e van de 61 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Heerlen en 0,0080% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 55 stemmen in Heerlen komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen502
Geldige volmachtbewijzen52
Toegelaten kiezers554
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)555
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)+1
Blanco en ongeldig5 (0,9%)

Er zijn 1 stembiljet meer geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,90% van de stembiljetten, tegen 0,53% in Heerlen en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Heerlen

Alle stembureaus in Heerlen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.