Stembureau MFC 'De Kiekmure' (3) in Harderwijk (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.331 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 18,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 251 18,9% 14,4% +4,4 pp 5,6%
CDA 212 15,9% 16,6% −0,7 pp 4,1%
VVD 153 11,5% 14,8% −3,3 pp 3,3%
D66 131 9,8% 14,5% −4,7 pp 2,9%
DENK 121 9,1% 3,6% +5,5 pp 10,8%
GroenLinks-PvdA 111 8,3% 8,6% −0,3 pp 4,1%
JA21 108 8,1% 6,9% +1,2 pp 5,0%
ChristenUnie 50 3,8% 5,7% −2,0 pp 2,8%
Forum voor Democratie 48 3,6% 4,4% −0,8 pp 3,5%
SGP 46 3,5% 2,8% +0,7 pp 5,3%
BBB 37 2,8% 2,2% +0,6 pp 5,4%
50PLUS 15 1,1% 0,9% +0,2 pp 5,2%
Partij voor de Dieren 15 1,1% 1,4% −0,2 pp 3,5%
SP 15 1,1% 1,2% −0,1 pp 4,1%
Volt 6 0,5% 0,8% −0,4 pp 2,3%
NSC 3 0,2% 0,3% −0,1 pp 3,2%
Piratenpartij 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 10,0%
Vrede voor Dieren 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 6,7%
BVNL 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 3,9%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,9%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Harderwijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +5,5 pp meer dan gemiddeld in Harderwijk.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 31 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Harderwijk en 0,0128% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Harderwijk komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Harderwijk

Alle stembureaus in Harderwijk

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.