Stembureau Stembureau MFC de binder 2e zaal in Hardenberg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7783 HA · Wijk Gramsbergen

Hier zijn 842 geldige stemmen uitgebracht. Nieuw Sociaal Contract werd hier de grootste met 25,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Nieuw Sociaal Contract 212 25,2% 19,4% +5,8 pp 2,6%
PVV 199 23,6% 25,4% −1,7 pp 1,9%
BBB 114 13,5% 14,3% −0,7 pp 1,9%
VVD 74 8,8% 9,7% −0,9 pp 1,8%
CDA 57 6,8% 5,4% +1,4 pp 2,6%
GroenLinks-PvdA 53 6,3% 6,3% −0,0 pp 2,0%
ChristenUnie 35 4,2% 7,9% −3,7 pp 1,1%
D66 23 2,7% 2,2% +0,5 pp 2,5%
SP 19 2,3% 1,9% +0,4 pp 2,4%
Volt 15 1,8% 0,7% +1,1 pp 5,5%
Forum voor Democratie 12 1,4% 1,9% −0,5 pp 1,5%
Partij voor de Dieren 8 1,0% 0,9% +0,1 pp 2,3%
SGP 6 0,7% 1,9% −1,2 pp 0,8%
JA21 5 0,6% 0,6% −0,1 pp 1,9%
50PLUS 3 0,4% 0,4% −0,0 pp 1,8%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,6% −0,3 pp 0,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 16,7%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 4,2%
DENK 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 0,8%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,6%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hardenberg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +5,8 pp meer dan gemiddeld in Hardenberg.
  • Qua gewicht is dit het 26e van de 49 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Hardenberg en 0,0082% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 49 stemmen in Hardenberg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Hardenberg

Alle stembureaus in Hardenberg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.