Hoe stemde Rijsenhout in Haarlemmermeer?

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022

Met stembureaus in onder meer: Rijsenhout Dorp, Rijsenhout Omgeving

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 zijn bij de 3 stembureaus in Rijsenhout 1.767 geldige stemmen uitgebracht (2,7% van alle stemmen in Haarlemmermeer). Forza! Haarlemmermeer werd hier de grootste met 22,8%. Vergeleken met heel Haarlemmermeer scoorden Forza! Haarlemmermeer (+16,4 pp) en ChristenUnie-SGP (+2,4 pp) hier hoger en D66 (−6,5 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
Forza! Haarlemmermeer 402 22,8% 6,4% +16,4 pp
VVD 300 17,0% 17,6% −0,6 pp
CDA 169 9,6% 8,7% +0,8 pp
GroenLinks-PvdA 161 9,1% 12,7% −3,6 pp
Forum voor Democratie 159 9,0% 9,1% −0,1 pp
D66 100 5,7% 12,2% −6,5 pp
ChristenUnie-SGP 98 5,5% 3,2% +2,4 pp
HAP 74 4,2% 5,8% −1,6 pp
50PLUS 73 4,1% 5,6% −1,4 pp
EEN Haarlemmermeer 68 3,8% 3,7% +0,2 pp
PVV 58 3,3% 4,1% −0,8 pp
Sociaal Rechts Haarlemmermeer 38 2,2% 3,5% −1,4 pp
DENK 26 1,5% 2,4% −0,9 pp
Hart van Haarlemmermeer 23 1,3% 3,4% −2,1 pp
BVNL 17 1,0% 1,6% −0,6 pp
Partij voor de Rechtsstaat 1 0,1% 0,2% −0,1 pp
Blanco en ongeldig10Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Rijsenhout

  • Dorpshuis Rijsenhout Rijsenhout Dorp · 1435 KP · 715 stemmen · Forza! Haarlemmermeer 21%
  • Dorpshuis Rijsenhout Rijsenhout Dorp · 1435 KP · 593 stemmen · Forza! Haarlemmermeer 25%
  • NGK Lichtbaken Rijsenhout Omgeving · 1435 EK · 459 stemmen · Forza! Haarlemmermeer 22%

Andere wijken in Haarlemmermeer

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Haarlemmermeer · Alle stembureaus