Stembureau Stembureau Tent NS Station A in Haarlem (2025)
Postcode 2011 LR · Wijk Oude Stad
Hier zijn 1.215 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 30,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 369 | 30,4% | 25,5% | +4,8 pp | 1,6% |
| GroenLinks-PvdA | 325 | 26,7% | 22,3% | +4,5 pp | 1,6% |
| Partij voor de Dieren | 100 | 8,2% | 3,8% | +4,4 pp | 2,8% |
| VVD | 88 | 7,2% | 11,7% | −4,5 pp | 0,8% |
| PVV | 69 | 5,7% | 10,0% | −4,3 pp | 0,7% |
| CDA | 47 | 3,9% | 6,8% | −3,0 pp | 0,7% |
| JA21 | 46 | 3,8% | 4,1% | −0,3 pp | 1,2% |
| Volt | 43 | 3,5% | 2,0% | +1,5 pp | 2,3% |
| Forum voor Democratie | 36 | 3,0% | 3,2% | −0,3 pp | 1,2% |
| BIJ1 | 23 | 1,9% | 0,6% | +1,3 pp | 4,2% |
| SP | 22 | 1,8% | 2,1% | −0,3 pp | 1,1% |
| DENK | 11 | 0,9% | 3,4% | −2,5 pp | 0,4% |
| BBB | 5 | 0,4% | 1,1% | −0,6 pp | 0,5% |
| BVNL | 5 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 2,0% |
| ChristenUnie | 5 | 0,4% | 0,8% | −0,4 pp | 0,7% |
| Vrede voor Dieren | 5 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 2,3% |
| 50PLUS | 4 | 0,3% | 1,1% | −0,8 pp | 0,4% |
| Piratenpartij | 4 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 3,0% |
| NSC | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 1,0% |
| NL PLAN | 3 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 7,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,1% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,5% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +4,8 pp meer dan gemiddeld in Haarlem.
- Qua gewicht is dit het 28e van de 88 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Haarlem en 0,0117% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 76 stemmen in Haarlem komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Haarlem
- Stembureau Tent Theemsplein 1.223 stemmen · D66 32%
- Stembureau Koningkerk 1.211 stemmen · D66 22%
- Stembureau Het Stadhuis A (ingang Koningstraat) 1.226 stemmen · D66 33%
- Stembureau Badhuis Leidsebuurt 1.182 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Stembureau Tent Professor Eijkmanlaan (naast het CBR) 1.230 stemmen · DENK 19%
- Stembureau Rozemarijn 1.173 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.