Stembureau Stembureau Badhuis Leidsebuurt in Haarlem (2025)
Postcode 2013 PW · Wijk Zijlwegkwartier
Hier zijn 1.182 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 29,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 344 | 29,1% | 22,3% | +6,8 pp | 1,7% |
| D66 | 340 | 28,8% | 25,5% | +3,2 pp | 1,4% |
| PVV | 119 | 10,1% | 10,0% | +0,1 pp | 1,3% |
| VVD | 111 | 9,4% | 11,7% | −2,4 pp | 1,0% |
| CDA | 49 | 4,1% | 6,8% | −2,7 pp | 0,8% |
| Partij voor de Dieren | 47 | 4,0% | 3,8% | +0,2 pp | 1,3% |
| JA21 | 36 | 3,0% | 4,1% | −1,1 pp | 1,0% |
| Volt | 28 | 2,4% | 2,0% | +0,3 pp | 1,5% |
| Forum voor Democratie | 23 | 1,9% | 3,2% | −1,3 pp | 0,8% |
| SP | 17 | 1,4% | 2,1% | −0,7 pp | 0,9% |
| BBB | 14 | 1,2% | 1,1% | +0,1 pp | 1,4% |
| 50PLUS | 12 | 1,0% | 1,1% | −0,1 pp | 1,1% |
| DENK | 11 | 0,9% | 3,4% | −2,4 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 8 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 1,4% |
| Vrede voor Dieren | 6 | 0,5% | 0,2% | +0,3 pp | 2,7% |
| BVNL | 5 | 0,4% | 0,3% | +0,2 pp | 2,0% |
| NSC | 5 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 1,6% |
| LP | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 3,4% |
| ChristenUnie | 2 | 0,2% | 0,8% | −0,6 pp | 0,3% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 1,5% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +6,8 pp meer dan gemiddeld in Haarlem.
- Qua gewicht is dit het 30e van de 88 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Haarlem en 0,0114% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 78 stemmen in Haarlem komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Haarlem
- Stembureau Koningkerk 1.211 stemmen · D66 22%
- Stembureau Rozemarijn 1.173 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
- Stembureau Tent NS Station A 1.215 stemmen · D66 30%
- Stembureau Revalidatiecentrum Zuiderhout 1.152 stemmen · D66 34%
- Stembureau Tent Theemsplein 1.223 stemmen · D66 32%
- Stembureau De Blinkert 1.149 stemmen · D66 30%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.