Stembureau Speeltuin D.V.S. in Haarlem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 2025 BP · Wijk Vogelenwijk

Hier zijn 1.710 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 25,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 430 25,1% 27,6% −2,5 pp 1,7%
PVV 317 18,5% 15,1% +3,5 pp 2,3%
VVD 259 15,1% 14,1% +1,0 pp 2,0%
D66 224 13,1% 10,7% +2,4 pp 2,3%
Nieuw Sociaal Contract 179 10,5% 9,2% +1,3 pp 2,1%
Partij voor de Dieren 58 3,4% 4,2% −0,8 pp 1,5%
Volt 49 2,9% 3,2% −0,4 pp 1,7%
SP 42 2,5% 3,5% −1,0 pp 1,3%
CDA 33 1,9% 1,8% +0,1 pp 2,0%
ChristenUnie 23 1,3% 0,8% +0,5 pp 3,1%
BBB 22 1,3% 1,6% −0,4 pp 1,5%
Forum voor Democratie 20 1,2% 2,1% −0,9 pp 1,1%
BVNL / Groep Van Haga 15 0,9% 0,5% +0,3 pp 3,1%
JA21 12 0,7% 0,6% +0,1 pp 2,3%
BIJ1 6 0,4% 0,6% −0,2 pp 1,1%
Splinter 5 0,3% 0,2% +0,1 pp 3,1%
DENK 4 0,2% 3,2% −2,9 pp 0,1%
50PLUS 3 0,2% 0,5% −0,3 pp 0,7%
SGP 3 0,2% 0,2% −0,0 pp 1,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,1%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,1%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,9%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,8%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,9%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,5 pp meer dan gemiddeld in Haarlem.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 81 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Haarlem en 0,0166% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 53 stemmen in Haarlem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlem

Alle stembureaus in Haarlem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.