Stembureau Montessorischool in Haaksbergen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7481 BC · Wijk Haaksbergen (dorp)

Hier zijn 1.227 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 20,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 248 20,2% 18,4% +1,8 pp 8,2%
VVD 210 17,1% 16,6% +0,5 pp 7,7%
PVV 182 14,8% 17,7% −2,8 pp 6,3%
D66 165 13,4% 13,6% −0,2 pp 7,4%
JA21 101 8,2% 8,0% +0,2 pp 7,7%
GroenLinks-PvdA 86 7,0% 6,4% +0,6 pp 8,2%
Forum voor Democratie 75 6,1% 6,2% −0,1 pp 7,4%
BBB 58 4,7% 5,8% −1,1 pp 6,0%
50PLUS 28 2,3% 1,7% +0,5 pp 9,8%
SP 16 1,3% 1,4% −0,1 pp 6,8%
DENK 13 1,1% 1,2% −0,1 pp 6,8%
Partij voor de Dieren 12 1,0% 0,6% +0,4 pp 12,5%
Volt 8 0,7% 0,6% +0,0 pp 7,8%
ChristenUnie 7 0,6% 0,5% +0,1 pp 8,6%
SGP 7 0,6% 0,2% +0,4 pp 23,3%
BVNL 4 0,3% 0,2% +0,2 pp 15,4%
NSC 4 0,3% 0,6% −0,3 pp 3,8%
LP 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 25,0%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 11,1%
BIJ1 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haaksbergen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −2,8 pp minder dan gemiddeld in Haaksbergen.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 15 stembureaus: 7,5% van alle geldige stemmen in Haaksbergen en 0,0118% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Haaksbergen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haaksbergen

Alle stembureaus in Haaksbergen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.