Stembureau Gymzaal Agaatstraat in Groningen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 9743 HW · Wijk Nieuw-West

Hier zijn 796 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 20,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 163 20,5% 24,0% −3,5 pp 0,5%
PVV 132 16,6% 8,4% +8,2 pp 1,1%
D66 118 14,8% 24,4% −9,6 pp 0,3%
VVD 70 8,8% 10,3% −1,5 pp 0,5%
CDA 62 7,8% 8,6% −0,9 pp 0,5%
ChristenUnie 47 5,9% 2,2% +3,7 pp 1,4%
SP 46 5,8% 4,6% +1,2 pp 0,7%
Forum voor Democratie 36 4,5% 3,0% +1,5 pp 0,8%
JA21 32 4,0% 3,5% +0,5 pp 0,6%
Partij voor de Dieren 22 2,8% 4,0% −1,3 pp 0,4%
SGP 14 1,8% 0,6% +1,2 pp 1,6%
DENK 12 1,5% 0,8% +0,7 pp 1,0%
BBB 11 1,4% 1,2% +0,2 pp 0,6%
Volt 10 1,3% 2,1% −0,8 pp 0,3%
50PLUS 9 1,1% 0,8% +0,4 pp 0,8%
BIJ1 5 0,6% 0,6% +0,1 pp 0,6%
NSC 4 0,5% 0,4% +0,1 pp 0,8%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 0,7%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,5%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,4%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Groningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −9,6 pp minder dan gemiddeld in Groningen.
  • Qua gewicht is dit het 102e van de 173 stembureaus: 0,5% van alle geldige stemmen in Groningen en 0,0077% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 186 stemmen in Groningen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Groningen

Alle stembureaus in Groningen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.