Stembureau Stembureau Comeniusschool in Gooise Meren (2025)
Postcode 1412 BW · Wijk Naarden
Hier zijn 1.131 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 25,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 291 | 25,7% | 28,1% | −2,3 pp | 2,8% |
| VVD | 254 | 22,5% | 21,8% | +0,6 pp | 3,1% |
| GroenLinks-PvdA | 166 | 14,7% | 13,4% | +1,3 pp | 3,4% |
| CDA | 133 | 11,8% | 10,1% | +1,6 pp | 3,5% |
| PVV | 99 | 8,8% | 8,4% | +0,4 pp | 3,2% |
| JA21 | 51 | 4,5% | 4,6% | −0,1 pp | 3,0% |
| Forum voor Democratie | 28 | 2,5% | 3,3% | −0,8 pp | 2,3% |
| Partij voor de Dieren | 26 | 2,3% | 2,0% | +0,3 pp | 3,5% |
| BBB | 17 | 1,5% | 1,3% | +0,2 pp | 3,5% |
| Volt | 16 | 1,4% | 1,7% | −0,3 pp | 2,5% |
| 50PLUS | 12 | 1,1% | 1,0% | +0,1 pp | 3,3% |
| SP | 11 | 1,0% | 1,2% | −0,2 pp | 2,5% |
| ChristenUnie | 9 | 0,8% | 0,7% | +0,1 pp | 3,4% |
| DENK | 6 | 0,5% | 1,1% | −0,6 pp | 1,5% |
| NSC | 5 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 4,6% |
| BIJ1 | 3 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 4,8% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,6% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,6% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,5% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 1,1% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gooise Meren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −2,3 pp minder dan gemiddeld in Gooise Meren.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 32 stembureaus: 3,1% van alle geldige stemmen in Gooise Meren en 0,0109% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 33 stemmen in Gooise Meren komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Gooise Meren
- Stembureau Gemeentehuis Gooise Meren 1.150 stemmen · D66 24%
- Stembureau Wijkcentrum De Rijver 1.110 stemmen · D66 22%
- Stembureau Sportcentrum De Lunet 1.179 stemmen · VVD 34%
- Stembureau Gymzaal Bremstraat 1.093 stemmen · D66 38%
- Stembureau Spieghelkerk 1.241 stemmen · VVD 33%
- Stembureau Sportcentrum De Lunet 1.092 stemmen · D66 33%
Alle stembureaus in Gooise Meren
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.