Stembureau Ter Weel in Goes (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4462 AV · Wijk Goes

Hier zijn 973 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 187 19,2% 21,3% −2,1 pp 3,7%
VVD 153 15,7% 16,2% −0,5 pp 4,0%
Nieuw Sociaal Contract 152 15,6% 13,0% +2,6 pp 4,9%
GroenLinks-PvdA 147 15,1% 13,3% +1,8 pp 4,6%
CDA 72 7,4% 4,7% +2,7 pp 6,4%
D66 48 4,9% 5,5% −0,5 pp 3,7%
SGP 42 4,3% 6,5% −2,2 pp 2,7%
SP 36 3,7% 3,3% +0,4 pp 4,6%
BBB 33 3,4% 4,0% −0,6 pp 3,5%
ChristenUnie 28 2,9% 3,5% −0,7 pp 3,3%
Partij voor de Dieren 24 2,5% 2,1% +0,4 pp 4,9%
DENK 18 1,8% 0,9% +0,9 pp 8,4%
Forum voor Democratie 12 1,2% 2,4% −1,1 pp 2,1%
50PLUS 7 0,7% 0,5% +0,2 pp 5,7%
Volt 6 0,6% 0,9% −0,2 pp 2,9%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,7% −0,4 pp 1,3%
JA21 2 0,2% 0,8% −0,6 pp 1,0%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 9,5%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,1%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,4%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Goes, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +2,7 pp meer dan gemiddeld in Goes.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 23 stembureaus: 4,1% van alle geldige stemmen in Goes en 0,0095% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Goes komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Goes

Alle stembureaus in Goes

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.