Stembureau De Spinne 2 in Goes (2023)
Postcode 4463 VC · Wijk Goes
Hier zijn 1.014 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 295 | 29,1% | 21,3% | +7,8 pp | 5,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 147 | 14,5% | 13,0% | +1,5 pp | 4,7% |
| GroenLinks-PvdA | 131 | 12,9% | 13,3% | −0,4 pp | 4,1% |
| VVD | 75 | 7,4% | 16,2% | −8,8 pp | 1,9% |
| SP | 57 | 5,6% | 3,3% | +2,3 pp | 7,3% |
| Forum voor Democratie | 49 | 4,8% | 2,4% | +2,5 pp | 8,7% |
| BBB | 40 | 3,9% | 4,0% | −0,0 pp | 4,2% |
| DENK | 33 | 3,3% | 0,9% | +2,4 pp | 15,3% |
| ChristenUnie | 32 | 3,2% | 3,5% | −0,4 pp | 3,8% |
| D66 | 32 | 3,2% | 5,5% | −2,3 pp | 2,5% |
| SGP | 31 | 3,1% | 6,5% | −3,5 pp | 2,0% |
| Partij voor de Dieren | 26 | 2,6% | 2,1% | +0,5 pp | 5,3% |
| CDA | 21 | 2,1% | 4,7% | −2,7 pp | 1,9% |
| 50PLUS | 13 | 1,3% | 0,5% | +0,8 pp | 10,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 11 | 1,1% | 0,7% | +0,4 pp | 7,1% |
| JA21 | 9 | 0,9% | 0,8% | +0,1 pp | 4,7% |
| BIJ1 | 4 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 11,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 23,1% |
| Volt | 3 | 0,3% | 0,9% | −0,6 pp | 1,5% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 14,3% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Goes, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −8,8 pp minder dan gemiddeld in Goes.
- Qua gewicht is dit het 12e van de 23 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Goes en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Goes komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Goes
- Wilhelminahuis 1.045 stemmen · VVD 31%
- Ter Weel 973 stemmen · PVV 19%
- Heer Arendhuis 1.054 stemmen · PVV 24%
- De Horst 952 stemmen · SGP 20%
- Ontmoetingskerk 1.203 stemmen · VVD 21%
- Jan Ligthart 889 stemmen · PVV 18%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.