Stembureau 't Buurthuus in Goeree-Overflakkee (2025)
Hier zijn 803 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 32,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 262 | 32,6% | 21,1% | +11,5 pp | 3,6% |
| VVD | 107 | 13,3% | 12,1% | +1,2 pp | 2,6% |
| CDA | 69 | 8,6% | 12,5% | −3,9 pp | 1,6% |
| D66 | 65 | 8,1% | 8,0% | +0,1 pp | 2,4% |
| JA21 | 59 | 7,3% | 7,1% | +0,3 pp | 2,4% |
| Forum voor Democratie | 56 | 7,0% | 6,2% | +0,8 pp | 2,6% |
| GroenLinks-PvdA | 45 | 5,6% | 5,3% | +0,3 pp | 2,5% |
| SGP | 41 | 5,1% | 15,4% | −10,3 pp | 0,8% |
| BBB | 35 | 4,4% | 2,6% | +1,7 pp | 3,9% |
| 50PLUS | 20 | 2,5% | 1,5% | +1,0 pp | 3,8% |
| SP | 15 | 1,9% | 1,0% | +0,9 pp | 4,4% |
| ChristenUnie | 12 | 1,5% | 4,8% | −3,3 pp | 0,7% |
| Partij voor de Dieren | 8 | 1,0% | 1,0% | −0,0 pp | 2,3% |
| Volt | 4 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 2,8% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 3,6% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 9,1% |
| DENK | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 5,6% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 3,8% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NSC | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Goeree-Overflakkee, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +11,5 pp meer dan gemiddeld in Goeree-Overflakkee.
- Qua gewicht is dit het 26e van de 27 stembureaus: 2,3% van alle geldige stemmen in Goeree-Overflakkee en 0,0077% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 43 stemmen in Goeree-Overflakkee komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Goeree-Overflakkee
- Ons Huis 846 stemmen · PVV 25%
- Beroepscampus 546 stemmen · PVV 18%
- De Staver 868 stemmen · PVV 23%
- Victoriahal 993 stemmen · PVV 30%
- Trefpunt 1.017 stemmen · PVV 29%
- Bommelstee 1.021 stemmen · PVV 29%
Alle stembureaus in Goeree-Overflakkee
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.