Stembureau Bommelstee in Goeree-Overflakkee (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.021 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 298 29,2% 21,1% +8,1 pp 4,1%
CDA 124 12,1% 12,5% −0,4 pp 2,9%
VVD 107 10,5% 12,1% −1,7 pp 2,6%
JA21 85 8,3% 7,1% +1,3 pp 3,5%
D66 84 8,2% 8,0% +0,2 pp 3,0%
Forum voor Democratie 83 8,1% 6,2% +1,9 pp 3,9%
SGP 52 5,1% 15,4% −10,3 pp 1,0%
ChristenUnie 51 5,0% 4,8% +0,2 pp 3,1%
GroenLinks-PvdA 48 4,7% 5,3% −0,6 pp 2,6%
BBB 28 2,7% 2,6% +0,1 pp 3,1%
50PLUS 18 1,8% 1,5% +0,2 pp 3,4%
SP 16 1,6% 1,0% +0,6 pp 4,7%
Partij voor de Dieren 14 1,4% 1,0% +0,4 pp 4,0%
DENK 6 0,6% 0,2% +0,4 pp 7,6%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,0%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,6%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,6%
NSC 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,1%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,8%
Volt 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,7%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Goeree-Overflakkee, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −10,3 pp minder dan gemiddeld in Goeree-Overflakkee.
  • Qua gewicht is dit het 21e van de 27 stembureaus: 3,0% van alle geldige stemmen in Goeree-Overflakkee en 0,0098% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 34 stemmen in Goeree-Overflakkee komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Goeree-Overflakkee

Alle stembureaus in Goeree-Overflakkee

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.