Stembureau De Rank in Goeree-Overflakkee (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.054 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 257 24,4% 21,1% +3,3 pp 3,5%
SGP 139 13,2% 15,4% −2,2 pp 2,6%
CDA 127 12,0% 12,5% −0,5 pp 2,9%
VVD 100 9,5% 12,1% −2,7 pp 2,4%
D66 75 7,1% 8,0% −0,9 pp 2,7%
JA21 72 6,8% 7,1% −0,2 pp 3,0%
Forum voor Democratie 70 6,6% 6,2% +0,4 pp 3,3%
ChristenUnie 58 5,5% 4,8% +0,8 pp 3,5%
GroenLinks-PvdA 47 4,5% 5,3% −0,8 pp 2,6%
BBB 39 3,7% 2,6% +1,1 pp 4,3%
SP 23 2,2% 1,0% +1,2 pp 6,7%
Partij voor de Dieren 17 1,6% 1,0% +0,6 pp 4,9%
50PLUS 13 1,2% 1,5% −0,3 pp 2,5%
BVNL 8 0,8% 0,1% +0,6 pp 16,0%
BIJ1 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 10,7%
DENK 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 3,8%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 14,3%
NSC 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,1%
Volt 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,7%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Goeree-Overflakkee, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,3 pp meer dan gemiddeld in Goeree-Overflakkee.
  • Qua gewicht is dit het 18e van de 27 stembureaus: 3,1% van alle geldige stemmen in Goeree-Overflakkee en 0,0101% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 33 stemmen in Goeree-Overflakkee komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Goeree-Overflakkee

Alle stembureaus in Goeree-Overflakkee

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.