Stembureau Stembureau Sionskerk in Epe (2025)
Postcode 8161 VV · Wijk Epe
Hier zijn 920 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 197 | 21,4% | 18,0% | +3,4 pp | 4,9% |
| CDA | 164 | 17,8% | 14,2% | +3,6 pp | 5,2% |
| VVD | 146 | 15,9% | 16,4% | −0,5 pp | 4,0% |
| D66 | 105 | 11,4% | 13,4% | −2,0 pp | 3,5% |
| GroenLinks-PvdA | 64 | 7,0% | 8,3% | −1,4 pp | 3,4% |
| JA21 | 60 | 6,5% | 6,0% | +0,5 pp | 4,5% |
| Forum voor Democratie | 45 | 4,9% | 5,1% | −0,2 pp | 4,0% |
| BBB | 34 | 3,7% | 4,1% | −0,4 pp | 3,7% |
| ChristenUnie | 26 | 2,8% | 3,1% | −0,3 pp | 3,7% |
| SGP | 25 | 2,7% | 4,8% | −2,0 pp | 2,4% |
| 50PLUS | 21 | 2,3% | 1,6% | +0,7 pp | 6,0% |
| DENK | 10 | 1,1% | 1,2% | −0,1 pp | 3,7% |
| Partij voor de Dieren | 6 | 0,7% | 1,1% | −0,5 pp | 2,3% |
| Volt | 6 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 4,5% |
| BVNL | 4 | 0,4% | 0,2% | +0,3 pp | 10,5% |
| SP | 4 | 0,4% | 1,1% | −0,6 pp | 1,7% |
| FNP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 12,5% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 1,3% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 33,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Epe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +3,6 pp meer dan gemiddeld in Epe.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 21 stembureaus: 4,1% van alle geldige stemmen in Epe en 0,0088% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Epe komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Epe
- Stembureau Goede Herderkerk 935 stemmen · PVV 20%
- Stembureau Het Slath 915 stemmen · VVD 19%
- Stembureau Het Anker 940 stemmen · CDA 19%
- Stembureau Tabernakel kerk 826 stemmen · VVD 21%
- Stembureau Buurthuis Vegtelarij 1.031 stemmen · PVV 21%
- Stembureau S.V. Wissel 815 stemmen · VVD 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.