Stembureau Stembureau S.V. Wissel in Epe (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 8162 PR · Wijk Epe

Hier zijn 815 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 21,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 172 21,1% 16,4% +4,7 pp 4,7%
D66 139 17,1% 13,4% +3,6 pp 4,6%
PVV 114 14,0% 18,0% −4,1 pp 2,8%
CDA 100 12,3% 14,2% −1,9 pp 3,2%
GroenLinks-PvdA 72 8,8% 8,3% +0,5 pp 3,9%
BBB 45 5,5% 4,1% +1,4 pp 4,9%
JA21 43 5,3% 6,0% −0,8 pp 3,2%
Forum voor Democratie 37 4,5% 5,1% −0,5 pp 3,3%
SGP 23 2,8% 4,8% −1,9 pp 2,2%
ChristenUnie 19 2,3% 3,1% −0,8 pp 2,7%
Volt 15 1,8% 0,6% +1,2 pp 11,4%
Partij voor de Dieren 13 1,6% 1,1% +0,4 pp 5,1%
50PLUS 9 1,1% 1,6% −0,5 pp 2,6%
NSC 3 0,4% 0,3% +0,0 pp 4,0%
SP 3 0,4% 1,1% −0,7 pp 1,3%
Vrede voor Dieren 3 0,4% 0,1% +0,2 pp 10,0%
LP 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 15,4%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 2,6%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 6,7%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 33,3%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 1,2% −1,2 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Epe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,7 pp meer dan gemiddeld in Epe.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 21 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Epe en 0,0078% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Epe komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Epe

Alle stembureaus in Epe

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.