Stembureau Tennisvereniging Vredestein Stokhorst (T.V.V.S.) in Enschede (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7531 EC · Wijk Ribbelt - Stokhorst

Hier zijn 726 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 139 19,1% 19,5% −0,3 pp 0,8%
D66 105 14,5% 16,9% −2,5 pp 0,7%
GroenLinks-PvdA 105 14,5% 13,9% +0,5 pp 0,9%
VVD 103 14,2% 11,6% +2,6 pp 1,0%
CDA 66 9,1% 10,2% −1,1 pp 0,7%
JA21 57 7,9% 5,7% +2,1 pp 1,1%
Forum voor Democratie 48 6,6% 5,4% +1,2 pp 1,0%
Partij voor de Dieren 16 2,2% 1,8% +0,4 pp 1,0%
Volt 16 2,2% 1,5% +0,7 pp 1,2%
BBB 15 2,1% 2,0% +0,1 pp 0,9%
SP 12 1,7% 2,3% −0,6 pp 0,6%
NSC 11 1,5% 1,0% +0,5 pp 1,3%
50PLUS 10 1,4% 1,6% −0,2 pp 0,7%
DENK 9 1,2% 2,9% −1,7 pp 0,3%
ChristenUnie 8 1,1% 2,2% −1,1 pp 0,4%
SGP 3 0,4% 0,6% −0,2 pp 0,6%
Piratenpartij 2 0,3% 0,2% +0,1 pp 1,5%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 0,7%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enschede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +2,6 pp meer dan gemiddeld in Enschede.
  • Qua gewicht is dit het 68e van de 86 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Enschede en 0,0070% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 120 stemmen in Enschede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Enschede

Alle stembureaus in Enschede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.