Stembureau Wijkcentrum de Bonte Veer 1 (wijkcentrum) in Enkhuizen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1602 PV · Wijk Enkhuizen Noord

Hier zijn 1.584 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 323 20,4% 17,0% +3,4 pp 17,2%
D66 243 15,3% 17,8% −2,4 pp 12,4%
GroenLinks-PvdA 180 11,4% 11,7% −0,3 pp 13,9%
VVD 177 11,2% 14,8% −3,7 pp 10,8%
CDA 151 9,5% 11,0% −1,5 pp 12,4%
Forum voor Democratie 107 6,8% 6,4% +0,4 pp 15,2%
JA21 102 6,4% 6,6% −0,1 pp 14,1%
SP 54 3,4% 2,4% +1,0 pp 20,3%
DENK 53 3,3% 1,3% +2,1 pp 37,3%
50PLUS 42 2,7% 2,0% +0,7 pp 19,2%
BBB 30 1,9% 2,3% −0,4 pp 12,0%
Partij voor de Dieren 28 1,8% 2,0% −0,2 pp 12,7%
SGP 26 1,6% 1,6% +0,1 pp 15,1%
ChristenUnie 18 1,1% 1,0% +0,2 pp 17,0%
Volt 11 0,7% 0,9% −0,2 pp 10,9%
NSC 10 0,6% 0,4% +0,2 pp 20,8%
BIJ1 9 0,6% 0,2% +0,4 pp 45,0%
BVNL 5 0,3% 0,3% +0,1 pp 17,9%
Vrede voor Dieren 5 0,3% 0,2% +0,1 pp 20,8%
FNP 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 75,0%
Piratenpartij 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 23,1%
LP 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 25,0%
NL PLAN 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 66,7%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enkhuizen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −3,7 pp minder dan gemiddeld in Enkhuizen.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 9 stembureaus: 14,3% van alle geldige stemmen in Enkhuizen en 0,0152% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 7 stemmen in Enkhuizen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Enkhuizen

Alle stembureaus in Enkhuizen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.