Stembureau Woonzorgcentrum Zuidermarke in Emmen (2025)
Postcode 7811 JA · Wijk Emmen-Centrum
Hier zijn 1.092 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 254 | 23,3% | 28,2% | −5,0 pp | 1,3% |
| VVD | 153 | 14,0% | 12,7% | +1,3 pp | 1,8% |
| CDA | 152 | 13,9% | 12,3% | +1,6 pp | 1,8% |
| GroenLinks-PvdA | 131 | 12,0% | 9,5% | +2,5 pp | 2,1% |
| D66 | 100 | 9,2% | 10,4% | −1,2 pp | 1,4% |
| Forum voor Democratie | 77 | 7,1% | 7,4% | −0,4 pp | 1,6% |
| JA21 | 58 | 5,3% | 5,8% | −0,5 pp | 1,5% |
| 50PLUS | 43 | 3,9% | 2,3% | +1,7 pp | 2,8% |
| BBB | 36 | 3,3% | 3,9% | −0,6 pp | 1,4% |
| ChristenUnie | 24 | 2,2% | 1,3% | +0,8 pp | 2,7% |
| DENK | 16 | 1,5% | 0,6% | +0,8 pp | 3,8% |
| SP | 14 | 1,3% | 2,3% | −1,0 pp | 0,9% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,0% | 1,0% | −0,0 pp | 1,6% |
| SGP | 8 | 0,7% | 0,7% | +0,0 pp | 1,7% |
| NSC | 5 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 1,9% |
| Volt | 4 | 0,4% | 0,4% | −0,1 pp | 1,4% |
| FNP | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 5,3% |
| BVNL | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 1,4% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,5% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Emmen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,0 pp minder dan gemiddeld in Emmen.
- Qua gewicht is dit het 27e van de 64 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Emmen en 0,0105% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 61 stemmen in Emmen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Emmen
- Woonzorgcentrum Valkenhof 1.108 stemmen · GroenLinks-PvdA 18%
- De Collink 1.076 stemmen · PVV 45%
- Ichthus 1.121 stemmen · PVV 21%
- Dorpshuis De Klink 1.052 stemmen · PVV 42%
- S.K.W. Barnstee 1.130 stemmen · PVV 32%
- De Webbe 1.043 stemmen · PVV 37%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.