Stembureau Woonzorgcentrum Zuidermarke in Emmen (2023)
Hier zijn 1.060 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 337 | 31,8% | 36,3% | −4,5 pp | 1,4% |
| Nieuw Sociaal Contract | 216 | 20,4% | 16,8% | +3,6 pp | 1,9% |
| GroenLinks-PvdA | 149 | 14,1% | 10,8% | +3,2 pp | 2,1% |
| VVD | 98 | 9,2% | 10,0% | −0,7 pp | 1,5% |
| BBB | 56 | 5,3% | 6,8% | −1,5 pp | 1,2% |
| CDA | 42 | 4,0% | 3,3% | +0,6 pp | 1,9% |
| SP | 35 | 3,3% | 3,7% | −0,4 pp | 1,4% |
| ChristenUnie | 31 | 2,9% | 1,4% | +1,5 pp | 3,2% |
| D66 | 28 | 2,6% | 3,0% | −0,3 pp | 1,4% |
| Forum voor Democratie | 23 | 2,2% | 2,8% | −0,6 pp | 1,2% |
| Partij voor de Dieren | 8 | 0,8% | 1,3% | −0,5 pp | 0,9% |
| 50PLUS | 7 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 1,7% |
| JA21 | 7 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 1,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 6 | 0,6% | 0,5% | +0,0 pp | 1,7% |
| DENK | 6 | 0,6% | 0,6% | −0,0 pp | 1,5% |
| SGP | 5 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 1,6% |
| Volt | 5 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 1,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 4,2% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Emmen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −4,5 pp minder dan gemiddeld in Emmen.
- Qua gewicht is dit het 29e van de 64 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Emmen en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 63 stemmen in Emmen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Emmen
- Drenthe College, locatie Veldlaan 1.073 stemmen · PVV 32%
- De Collink 1.059 stemmen · PVV 53%
- Ichthus 1.087 stemmen · PVV 29%
- De Webbe 1.047 stemmen · PVV 49%
- Dorpshuis De Klink 1.089 stemmen · PVV 49%
- Gymlokaal De Trans 993 stemmen · PVV 31%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.