Stembureau Dorpshuis De Foxel in Emmen (2023)
Hier zijn 541 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 43,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 233 | 43,1% | 36,3% | +6,8 pp | 1,0% |
| Nieuw Sociaal Contract | 78 | 14,4% | 16,8% | −2,4 pp | 0,7% |
| BBB | 71 | 13,1% | 6,8% | +6,4 pp | 1,6% |
| VVD | 32 | 5,9% | 10,0% | −4,0 pp | 0,5% |
| GroenLinks-PvdA | 31 | 5,7% | 10,8% | −5,1 pp | 0,4% |
| SP | 25 | 4,6% | 3,7% | +0,9 pp | 1,0% |
| Forum voor Democratie | 17 | 3,1% | 2,8% | +0,4 pp | 0,9% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 2,8% | 1,3% | +1,5 pp | 1,8% |
| D66 | 9 | 1,7% | 3,0% | −1,3 pp | 0,5% |
| SGP | 8 | 1,5% | 0,5% | +1,0 pp | 2,5% |
| CDA | 7 | 1,3% | 3,3% | −2,0 pp | 0,3% |
| 50PLUS | 4 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 1,0% |
| ChristenUnie | 4 | 0,7% | 1,4% | −0,7 pp | 0,4% |
| JA21 | 4 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 1,0% |
| LP | 1 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 4,2% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 0,8% |
| Volt | 1 | 0,2% | 0,6% | −0,4 pp | 0,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 0 | 0,0% | 0,5% | −0,5 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,6% | −0,6 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Emmen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,8 pp meer dan gemiddeld in Emmen.
- Qua gewicht is dit het 61e van de 64 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Emmen en 0,0053% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 124 stemmen in Emmen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Emmen
- Stichting Dorpshuis Roswinkel 545 stemmen · PVV 41%
- Dorpshuis Trefpunt 449 stemmen · PVV 37%
- Terra Emmen 584 stemmen · PVV 24%
- Woonzorglocatie Heidehiem 339 stemmen · PVV 29%
- Mondenhal 584 stemmen · PVV 50%
- Dorphuis d'Aole Turfstee 312 stemmen · PVV 46%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.