Stembureau Buurthuis De Hoeksteen in Eindhoven (2025)
Postcode 5624 JL · Wijk Ontginning
Hier zijn 1.363 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 259 | 19,0% | 22,2% | −3,2 pp | 1,0% |
| GroenLinks-PvdA | 246 | 18,0% | 17,3% | +0,7 pp | 1,2% |
| PVV | 212 | 15,6% | 14,3% | +1,3 pp | 1,3% |
| CDA | 169 | 12,4% | 9,3% | +3,1 pp | 1,5% |
| VVD | 134 | 9,8% | 12,2% | −2,4 pp | 0,9% |
| JA21 | 68 | 5,0% | 4,8% | +0,2 pp | 1,2% |
| ChristenUnie | 38 | 2,8% | 0,8% | +1,9 pp | 3,8% |
| SP | 38 | 2,8% | 2,4% | +0,4 pp | 1,3% |
| Partij voor de Dieren | 33 | 2,4% | 2,6% | −0,2 pp | 1,1% |
| Forum voor Democratie | 32 | 2,3% | 3,4% | −1,0 pp | 0,8% |
| 50PLUS | 30 | 2,2% | 1,7% | +0,5 pp | 1,5% |
| DENK | 26 | 1,9% | 3,9% | −2,0 pp | 0,6% |
| Volt | 25 | 1,8% | 2,2% | −0,3 pp | 1,0% |
| BBB | 21 | 1,5% | 0,9% | +0,7 pp | 2,1% |
| SGP | 14 | 1,0% | 0,3% | +0,8 pp | 4,7% |
| BIJ1 | 5 | 0,4% | 0,4% | −0,1 pp | 1,0% |
| NSC | 4 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 0,9% |
| Vrede voor Dieren | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 2,2% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,5% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,6% |
| FNP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 5,6% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,0% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,5% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −3,2 pp minder dan gemiddeld in Eindhoven.
- Qua gewicht is dit het 9e van de 120 stembureaus: 1,2% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0131% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 87 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Eindhoven
- Basisschool Reigerlaan 1.372 stemmen · D66 26%
- Sportpark Meerhoven (DBS) 1.343 stemmen · D66 25%
- Archipel De Eerdbrand 1.396 stemmen · PVV 22%
- Atelier NL 1.329 stemmen · D66 29%
- Vitalis Wilgenhof 1.401 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- SX Eindhoven 1.303 stemmen · D66 32%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.