Stembureau Basisschool Reigerlaan in Eindhoven (2025)
Postcode 5613 CD · Wijk De Laak
Hier zijn 1.372 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 26,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 357 | 26,0% | 22,2% | +3,8 pp | 1,4% |
| GroenLinks-PvdA | 256 | 18,7% | 17,3% | +1,3 pp | 1,2% |
| VVD | 219 | 16,0% | 12,2% | +3,7 pp | 1,5% |
| CDA | 115 | 8,4% | 9,3% | −1,0 pp | 1,0% |
| PVV | 111 | 8,1% | 14,3% | −6,2 pp | 0,7% |
| DENK | 69 | 5,0% | 3,9% | +1,1 pp | 1,5% |
| JA21 | 52 | 3,8% | 4,8% | −1,0 pp | 0,9% |
| Forum voor Democratie | 44 | 3,2% | 3,4% | −0,2 pp | 1,1% |
| Partij voor de Dieren | 43 | 3,1% | 2,6% | +0,5 pp | 1,4% |
| SP | 32 | 2,3% | 2,4% | −0,1 pp | 1,1% |
| Volt | 22 | 1,6% | 2,2% | −0,6 pp | 0,9% |
| 50PLUS | 10 | 0,7% | 1,7% | −1,0 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 10 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 1,0% |
| NSC | 9 | 0,7% | 0,4% | +0,3 pp | 2,0% |
| BIJ1 | 8 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 1,6% |
| Piratenpartij | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 1,8% |
| BBB | 3 | 0,2% | 0,9% | −0,6 pp | 0,3% |
| BVNL | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 1,5% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,1 pp | 1,6% |
| SGP | 2 | 0,1% | 0,3% | −0,1 pp | 0,7% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eindhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −6,2 pp minder dan gemiddeld in Eindhoven.
- Qua gewicht is dit het 8e van de 120 stembureaus: 1,2% van alle geldige stemmen in Eindhoven en 0,0132% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 86 stemmen in Eindhoven komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Eindhoven
- Archipel De Eerdbrand 1.396 stemmen · PVV 22%
- Buurthuis De Hoeksteen 1.363 stemmen · D66 19%
- Vitalis Wilgenhof 1.401 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Sportpark Meerhoven (DBS) 1.343 stemmen · D66 25%
- Centraal Station 1.418 stemmen · D66 29%
- Atelier NL 1.329 stemmen · D66 29%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.