Uitslag per stembureau in Eijsden-Margraten (2025)
Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 telde Eijsden-Margraten 18 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 83,1%. Het zwaarste stembureau, Cultureel Centrum Eijsden, leverde 10,9% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 31%.
Bekijk de uitslag per wijk in Eijsden-Margraten
Opvallende stembureaus
- Zwaarste stembureau: Cultureel Centrum Eijsden 10,9% van de stemmen
- Lichtste stembureau: Gemeenschapshuis Scheulder 1,3% van de stemmen
- Meest afwijkend stemgedrag: Gemeenschapshuis Bemelen PVV −10,6 procentpunt
Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten
Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst
| Stembureau | Geldige stemmen | Gewicht gemeente | Gewicht landelijk | Grootste partij | Wijkt het meest af |
|---|---|---|---|---|---|
| Cultureel Centrum Eijsden 6245 EG | 1.859 | #1 · 10,9% | 0,0179% | PVV (21%) | PVV +2,3 procentpunt |
| Zaal K.O.H. Eijsden 6245 BH | 1.768 | #2 · 10,4% | 0,0170% | PVV (19%) | GroenLinks-PvdA −2,1 procentpunt |
| Brede School Op de Cour Eijsden 6245 RE | 1.582 | #3 · 9,3% | 0,0152% | PVV (20%) | CDA −4,9 procentpunt |
| Basisschool Sint Martinus Gronsveld 6247 CM | 1.424 | #4 · 8,4% | 0,0137% | PVV (21%) | CDA −3,2 procentpunt |
| Gemeentehuis (nummer 2) Magraten 6269 DA | 1.329 | #5 · 7,8% | 0,0128% | PVV (19%) | D66 −1,4 procentpunt |
| Gemeentehuis (nummer 1) Margraten 6269 DA | 1.286 | #6 · 7,6% | 0,0124% | CDA (18%) | D66 −1,1 procentpunt |
| 't Keerhoes (nummer 2) Cadier en Keer 6267 CG | 1.151 | #7 · 6,8% | 0,0111% | D66 (18%) | PVV −3,3 procentpunt |
| 't Keerhoes (nummer 1) Cadier en Keer 6267 CG | 1.138 | #8 · 6,7% | 0,0109% | D66 (21%) | D66 +4,3 procentpunt |
| Fanfarezaal Sint Geertruid 6265 AK | 906 | #9 · 5,3% | 0,0087% | CDA (24%) | CDA +6,2 procentpunt |
| Paviljoen Berggalm Noorbeek 6255 AH | 794 | #10 · 4,7% | 0,0076% | CDA (23%) | PVV −6,2 procentpunt |
| Harmoniezaal Banholt 6262 NX | 670 | #11 · 3,9% | 0,0064% | PVV (24%) | D66 −8,3 procentpunt |
| Harmoniezaal Mheer 6261 NH | 607 | #12 · 3,6% | 0,0058% | VVD (18%) | PVV −6,3 procentpunt |
| Buitengoed De Reünie Oost-Maarland 6245 LB | 545 | #13 · 3,2% | 0,0052% | PVV (22%) | VVD −4,4 procentpunt |
| Zaal-café Riékelt Rijckholt 6247 AN | 507 | #14 · 3,0% | 0,0049% | PVV (21%) | D66 −2,4 procentpunt |
| Harmoniezaal Eckelrade 6251 NB | 442 | #15 · 2,6% | 0,0042% | PVV (19%) | CDA −3,6 procentpunt |
| Gemeenschapshuis Bemelen 6268 NE | 425 | #16 · 2,5% | 0,0041% | D66 (23%) | PVV −10,6 procentpunt |
| Hoeve De Laethof Mesch 6245 KK | 335 | #17 · 2,0% | 0,0032% | VVD (18%) | PVV −4,3 procentpunt |
| Gemeenschapshuis Scheulder 6307 PC | 223 | #18 · 1,3% | 0,0021% | PVV (27%) | PVV +8,6 procentpunt |
Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.
De uitslag van Eijsden-Margraten per partij
Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.