Stembureau Stembureau Sportzaal Maandereng in Ede (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6717 SE · Wijk Maandereng

Hier zijn 1.166 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 292 25,0% 19,1% +6,0 pp 2,0%
Nieuw Sociaal Contract 174 14,9% 11,4% +3,5 pp 2,0%
GroenLinks-PvdA 138 11,8% 12,0% −0,2 pp 1,5%
VVD 131 11,2% 13,2% −1,9 pp 1,3%
ChristenUnie 85 7,3% 6,9% +0,4 pp 1,6%
SGP 60 5,1% 12,7% −7,6 pp 0,6%
D66 44 3,8% 4,8% −1,0 pp 1,2%
DENK 40 3,4% 2,1% +1,4 pp 2,5%
BBB 39 3,3% 4,6% −1,3 pp 1,1%
SP 35 3,0% 1,9% +1,1 pp 2,4%
CDA 34 2,9% 4,3% −1,4 pp 1,0%
Forum voor Democratie 32 2,7% 2,0% +0,7 pp 2,1%
Partij voor de Dieren 20 1,7% 1,8% −0,1 pp 1,4%
Volt 14 1,2% 1,2% −0,0 pp 1,5%
50PLUS 11 0,9% 0,4% +0,6 pp 3,9%
BIJ1 5 0,4% 0,2% +0,2 pp 3,4%
JA21 5 0,4% 0,6% −0,2 pp 1,0%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 0,9%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 3,4%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,8%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −7,6 pp minder dan gemiddeld in Ede.
  • Qua gewicht is dit het 30e van de 73 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Ede en 0,0113% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 66 stemmen in Ede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Ede

Alle stembureaus in Ede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.