Stembureau Stembureau Sporthal Kernhem in Ede (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6718 MM · Wijk Kernhem

Hier zijn 1.177 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 249 21,2% 19,1% +2,1 pp 1,7%
VVD 155 13,2% 13,2% +0,0 pp 1,5%
GroenLinks-PvdA 133 11,3% 12,0% −0,7 pp 1,4%
Nieuw Sociaal Contract 117 9,9% 11,4% −1,4 pp 1,3%
SGP 104 8,8% 12,7% −3,9 pp 1,1%
ChristenUnie 94 8,0% 6,9% +1,1 pp 1,8%
DENK 72 6,1% 2,1% +4,0 pp 4,5%
D66 64 5,4% 4,8% +0,6 pp 1,7%
CDA 49 4,2% 4,3% −0,1 pp 1,5%
BBB 31 2,6% 4,6% −2,0 pp 0,9%
Forum voor Democratie 25 2,1% 2,0% +0,1 pp 1,6%
Partij voor de Dieren 21 1,8% 1,8% −0,0 pp 1,5%
SP 20 1,7% 1,9% −0,2 pp 1,4%
Volt 16 1,4% 1,2% +0,1 pp 1,7%
50PLUS 9 0,8% 0,4% +0,4 pp 3,2%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,7% 0,5% +0,2 pp 2,3%
JA21 5 0,4% 0,6% −0,2 pp 1,0%
BIJ1 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 1,3%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,5%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −3,9 pp minder dan gemiddeld in Ede.
  • Qua gewicht is dit het 28e van de 73 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Ede en 0,0114% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 65 stemmen in Ede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Ede

Alle stembureaus in Ede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.