Stembureau Stembureau Dulon College/ROC-A12 in Ede (2023)
Postcode 6717 XA · Wijk Ede-Zuid
Hier zijn 1.443 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 304 | 21,1% | 19,1% | +2,0 pp | 2,1% |
| GroenLinks-PvdA | 207 | 14,3% | 12,0% | +2,3 pp | 2,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 180 | 12,5% | 11,4% | +1,1 pp | 2,1% |
| ChristenUnie | 141 | 9,8% | 6,9% | +2,9 pp | 2,7% |
| VVD | 133 | 9,2% | 13,2% | −3,9 pp | 1,3% |
| D66 | 81 | 5,6% | 4,8% | +0,8 pp | 2,2% |
| SGP | 80 | 5,5% | 12,7% | −7,2 pp | 0,8% |
| CDA | 60 | 4,2% | 4,3% | −0,1 pp | 1,8% |
| BBB | 45 | 3,1% | 4,6% | −1,5 pp | 1,3% |
| Forum voor Democratie | 45 | 3,1% | 2,0% | +1,1 pp | 2,9% |
| DENK | 40 | 2,8% | 2,1% | +0,7 pp | 2,5% |
| Partij voor de Dieren | 28 | 1,9% | 1,8% | +0,1 pp | 2,0% |
| SP | 27 | 1,9% | 1,9% | +0,0 pp | 1,9% |
| Volt | 27 | 1,9% | 1,2% | +0,6 pp | 2,9% |
| JA21 | 13 | 0,9% | 0,6% | +0,3 pp | 2,7% |
| 50PLUS | 12 | 0,8% | 0,4% | +0,5 pp | 4,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 9 | 0,6% | 0,5% | +0,2 pp | 2,6% |
| Piratenpartij - De Groenen | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 4,9% |
| BIJ1 | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 6,9% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 5,3% |
| Splinter | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 3,5% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −7,2 pp minder dan gemiddeld in Ede.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 73 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Ede en 0,0140% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 53 stemmen in Ede komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Ede
- Stembureau Pannenkoekenhuis de Langenberg 1.486 stemmen · VVD 21%
- Stembureau De Brink, ingang Krulweg 1.414 stemmen · GroenLinks-PvdA 19%
- Stembureau Maranathakerk 1.489 stemmen · SGP 25%
- Stembureau Kerkgebouw Elim 1.385 stemmen · PVV 19%
- Stembureau Sporthal Soetendaal 1.494 stemmen · PVV 18%
- Stembureau Tennis Club Lunteren 1.375 stemmen · SGP 33%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.