Stembureau Stembureau De Broek-Akker in Ede (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6721 TN · Wijk Bennekom

Hier zijn 805 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 21,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 174 21,6% 12,0% +9,6 pp 1,9%
VVD 113 14,0% 13,2% +0,9 pp 1,1%
Nieuw Sociaal Contract 94 11,7% 11,4% +0,3 pp 1,1%
ChristenUnie 80 9,9% 6,9% +3,0 pp 1,5%
PVV 75 9,3% 19,1% −9,8 pp 0,5%
D66 74 9,2% 4,8% +4,4 pp 2,0%
CDA 60 7,5% 4,3% +3,2 pp 1,8%
SGP 39 4,8% 12,7% −7,9 pp 0,4%
Partij voor de Dieren 31 3,9% 1,8% +2,0 pp 2,2%
BBB 21 2,6% 4,6% −2,0 pp 0,6%
SP 19 2,4% 1,9% +0,5 pp 1,3%
Volt 14 1,7% 1,2% +0,5 pp 1,5%
Forum voor Democratie 4 0,5% 2,0% −1,5 pp 0,3%
BIJ1 2 0,2% 0,2% +0,1 pp 1,3%
JA21 2 0,2% 0,6% −0,4 pp 0,4%
50PLUS 1 0,1% 0,4% −0,2 pp 0,4%
BVNL / Groep Van Haga 1 0,1% 0,5% −0,3 pp 0,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,6%
DENK 0 0,0% 2,1% −2,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −9,8 pp minder dan gemiddeld in Ede.
  • Qua gewicht is dit het 63e van de 73 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Ede en 0,0078% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 95 stemmen in Ede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Ede

Alle stembureaus in Ede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.