Stembureau Stembureau Ontmoetingscentrum De Daele in Doetinchem (2025)
Postcode 7002 HC · Wijk Overstegen
Hier zijn 1.394 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 290 | 20,8% | 18,3% | +2,5 pp | 4,2% |
| D66 | 212 | 15,2% | 16,8% | −1,6 pp | 3,3% |
| CDA | 196 | 14,1% | 12,6% | +1,4 pp | 4,1% |
| GroenLinks-PvdA | 178 | 12,8% | 11,1% | +1,7 pp | 4,2% |
| VVD | 168 | 12,1% | 15,5% | −3,5 pp | 2,9% |
| Forum voor Democratie | 70 | 5,0% | 5,1% | −0,1 pp | 3,6% |
| JA21 | 56 | 4,0% | 6,8% | −2,8 pp | 2,2% |
| ChristenUnie | 41 | 2,9% | 1,2% | +1,7 pp | 8,9% |
| SP | 30 | 2,2% | 1,9% | +0,3 pp | 4,2% |
| DENK | 29 | 2,1% | 1,4% | +0,7 pp | 5,5% |
| BBB | 27 | 1,9% | 3,4% | −1,5 pp | 2,1% |
| 50PLUS | 21 | 1,5% | 1,5% | +0,0 pp | 3,8% |
| SGP | 21 | 1,5% | 1,1% | +0,4 pp | 5,1% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 1,4% | 1,3% | +0,1 pp | 4,0% |
| Volt | 13 | 0,9% | 0,8% | +0,1 pp | 4,3% |
| NSC | 12 | 0,9% | 0,4% | +0,4 pp | 7,1% |
| BVNL | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 4,3% |
| Piratenpartij | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,3% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,0 pp | 2,9% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,3% |
| FNP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 6,7% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 10,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Doetinchem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −3,5 pp minder dan gemiddeld in Doetinchem.
- Qua gewicht is dit het 6e van de 37 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Doetinchem en 0,0134% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Doetinchem komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Doetinchem
- Stembureau MFA De Zonneboom A 1.413 stemmen · PVV 21%
- Stembureau Sporthal De Pol A 1.347 stemmen · PVV 20%
- Stembureau Stadhuis A 1.621 stemmen · D66 21%
- Stembureau Sporthal de Bongerd B 1.279 stemmen · PVV 21%
- Stembureau Kerkelijk Centrum De Wingerd 1.625 stemmen · D66 19%
- Stembureau Stadhuis B 1.237 stemmen · D66 19%
Alle stembureaus in Doetinchem
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.