Stembureau Stembureau MFA De Zonneboom A in Doetinchem (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7004 EL · Wijk Oosseld / Vijverberg

Hier zijn 1.413 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 295 20,9% 18,3% +2,6 pp 4,3%
VVD 240 17,0% 15,5% +1,5 pp 4,1%
D66 237 16,8% 16,8% −0,0 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 185 13,1% 11,1% +2,0 pp 4,4%
CDA 135 9,6% 12,6% −3,1 pp 2,8%
JA21 95 6,7% 6,8% −0,1 pp 3,7%
Forum voor Democratie 77 5,4% 5,1% +0,3 pp 3,9%
BBB 42 3,0% 3,4% −0,5 pp 3,2%
DENK 25 1,8% 1,4% +0,4 pp 4,8%
SP 19 1,3% 1,9% −0,5 pp 2,7%
ChristenUnie 11 0,8% 1,2% −0,4 pp 2,4%
Partij voor de Dieren 11 0,8% 1,3% −0,5 pp 2,2%
SGP 11 0,8% 1,1% −0,3 pp 2,7%
50PLUS 10 0,7% 1,5% −0,8 pp 1,8%
Volt 10 0,7% 0,8% −0,1 pp 3,3%
BVNL 3 0,2% 0,2% +0,0 pp 4,3%
BIJ1 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,0%
NSC 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 1,8%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Doetinchem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −3,1 pp minder dan gemiddeld in Doetinchem.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 37 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Doetinchem en 0,0136% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Doetinchem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Doetinchem

Alle stembureaus in Doetinchem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.