Stembureau Jongerencentrum Kompleks in Dijk en Waard (2023)
Postcode 1701 DA · Wijk Bomen- Recreatiewijk
Hier zijn 749 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 201 | 26,8% | 25,2% | +1,7 pp | 1,5% |
| VVD | 131 | 17,5% | 19,2% | −1,7 pp | 1,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 89 | 11,9% | 12,7% | −0,8 pp | 1,3% |
| GroenLinks-PvdA | 88 | 11,7% | 12,5% | −0,7 pp | 1,3% |
| D66 | 38 | 5,1% | 6,2% | −1,1 pp | 1,2% |
| SP | 37 | 4,9% | 3,6% | +1,3 pp | 1,9% |
| BBB | 36 | 4,8% | 4,5% | +0,3 pp | 1,5% |
| Forum voor Democratie | 30 | 4,0% | 3,1% | +0,9 pp | 1,8% |
| CDA | 19 | 2,5% | 3,0% | −0,5 pp | 1,2% |
| Partij voor de Dieren | 18 | 2,4% | 1,9% | +0,5 pp | 1,8% |
| DENK | 14 | 1,9% | 1,7% | +0,2 pp | 1,6% |
| Volt | 12 | 1,6% | 1,4% | +0,2 pp | 1,7% |
| 50PLUS | 9 | 1,2% | 0,8% | +0,4 pp | 2,1% |
| ChristenUnie | 7 | 0,9% | 1,4% | −0,4 pp | 1,0% |
| JA21 | 7 | 0,9% | 1,0% | −0,0 pp | 1,4% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,7% | 0,7% | −0,1 pp | 1,3% |
| Piratenpartij - De Groenen | 5 | 0,7% | 0,1% | +0,5 pp | 8,1% |
| SGP | 2 | 0,3% | 0,3% | −0,1 pp | 1,2% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Dijk en Waard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +1,7 pp meer dan gemiddeld in Dijk en Waard.
- Qua gewicht is dit het 50e van de 60 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Dijk en Waard en 0,0073% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 70 stemmen in Dijk en Waard komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Dijk en Waard
- Wijkcentrum De Zon 1 755 stemmen · PVV 25%
- Meander 733 stemmen · PVV 31%
- Buurthuis De Ezel 765 stemmen · PVV 27%
- De Zeppelin 1 (gymzaal) 680 stemmen · PVV 26%
- Gymzaal Rozenhoutstraat 767 stemmen · PVV 25%
- Ontmoetingscentrum de Brink 641 stemmen · PVV 28%
Alle stembureaus in Dijk en Waard
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.