Stembureau Stembureau De Spil, Centrum voor sport en recreatie in Deventer (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7434 RZ · Wijk Lettele

Hier zijn 943 geldige stemmen uitgebracht. BBB werd hier de grootste met 35,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
BBB 332 35,2% 9,7% +25,5 pp 5,5%
Nieuw Sociaal Contract 144 15,3% 11,7% +3,6 pp 2,0%
VVD 100 10,6% 11,9% −1,3 pp 1,3%
GroenLinks-PvdA 94 10,0% 21,2% −11,2 pp 0,7%
PVV 86 9,1% 18,0% −8,9 pp 0,8%
CDA 63 6,7% 2,2% +4,4 pp 4,5%
D66 32 3,4% 7,2% −3,8 pp 0,7%
SP 24 2,5% 3,4% −0,9 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 17 1,8% 2,9% −1,1 pp 1,0%
Forum voor Democratie 13 1,4% 1,9% −0,5 pp 1,1%
Volt 12 1,3% 2,3% −1,0 pp 0,8%
ChristenUnie 8 0,8% 1,7% −0,9 pp 0,8%
JA21 8 0,8% 0,5% +0,3 pp 2,5%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,6% 0,4% +0,2 pp 2,4%
BIJ1 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 1,0%
SGP 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 1,0%
50PLUS 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 3,4% −3,4 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Deventer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +25,5 pp meer dan gemiddeld in Deventer.
  • Qua gewicht is dit het 39e van de 59 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Deventer en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 66 stemmen in Deventer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Deventer

Alle stembureaus in Deventer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.