Stembureau Stembureau De Kei in Deventer (2023)
Postcode 7415 JM · Wijk Keizerslanden
Hier zijn 911 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 20,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 188 | 20,6% | 21,2% | −0,6 pp | 1,4% |
| PVV | 176 | 19,3% | 18,0% | +1,3 pp | 1,6% |
| DENK | 117 | 12,8% | 3,4% | +9,4 pp | 5,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 113 | 12,4% | 11,7% | +0,7 pp | 1,5% |
| VVD | 74 | 8,1% | 11,9% | −3,8 pp | 1,0% |
| D66 | 50 | 5,5% | 7,2% | −1,7 pp | 1,1% |
| BBB | 44 | 4,8% | 9,7% | −4,8 pp | 0,7% |
| Volt | 33 | 3,6% | 2,3% | +1,3 pp | 2,3% |
| SP | 29 | 3,2% | 3,4% | −0,3 pp | 1,3% |
| Forum voor Democratie | 26 | 2,9% | 1,9% | +0,9 pp | 2,2% |
| Partij voor de Dieren | 24 | 2,6% | 2,9% | −0,2 pp | 1,3% |
| CDA | 12 | 1,3% | 2,2% | −0,9 pp | 0,9% |
| JA21 | 7 | 0,8% | 0,5% | +0,3 pp | 2,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 6 | 0,7% | 0,4% | +0,3 pp | 2,4% |
| ChristenUnie | 6 | 0,7% | 1,7% | −1,0 pp | 0,6% |
| BIJ1 | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 1,6% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,2% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,0% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,2% |
| 50PLUS | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Deventer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +9,4 pp meer dan gemiddeld in Deventer.
- Qua gewicht is dit het 40e van de 59 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Deventer en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 69 stemmen in Deventer komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Deventer
- Stembureau De Spil, Centrum voor sport en recreatie 943 stemmen · BBB 35%
- Stembureau Huize Salland 896 stemmen · GroenLinks-PvdA 20%
- Stembureau De Finsehof 944 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Grand Café, Sint Jozef Verpleeghuis 757 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Stembureau OBS De Sleutel 952 stemmen · GroenLinks-PvdA 21%
- Stembureau De Kroon 742 stemmen · PVV 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.