Hoe stemde Kijkduin en Ockenburgh in Den Haag in 2022?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Kijkduin, Ockenburgh

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022 zijn bij de 5 stembureaus in Kijkduin en Ockenburgh 1.469 geldige stemmen uitgebracht (0,8% van alle stemmen in Den Haag). Hart voor Den Haag / Groep de Mos werd hier de grootste met 25,9%. Vergeleken met heel Den Haag scoorden Hart voor Den Haag / Groep de Mos (+8,9 pp) en VVD (+7,9 pp) hier hoger en DENK (−4,8 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
Hart voor Den Haag / Groep de Mos 380 25,9% 17,0% +8,9 pp
VVD 312 21,2% 13,3% +7,9 pp
D66 204 13,9% 15,3% −1,4 pp
GROENLINKS 104 7,1% 10,0% −2,9 pp
CDA 98 6,7% 6,3% +0,4 pp
Partij voor de Dieren 92 6,3% 6,8% −0,5 pp
PvdA 61 4,2% 6,4% −2,3 pp
Forum voor Democratie 33 2,2% 2,1% +0,1 pp
ChristenUnie-SGP 32 2,2% 2,7% −0,5 pp
50PLUS 31 2,1% 1,2% +0,9 pp
PVV 29 2,0% 2,9% −0,9 pp
SP 28 1,9% 2,9% −1,0 pp
Haagse Stadspartij 26 1,8% 3,5% −1,8 pp
DENK 11 0,7% 5,6% −4,8 pp
9 0,6% 1,3% −0,7 pp
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 8 0,5% 0,9% −0,3 pp
Nationale Bond tegen Overheidszaken - DH 4 0,3% 0,2% +0,1 pp
Haags Belang 3 0,2% 1,0% −0,8 pp
Blanco 2 0,1% 0,3% −0,2 pp
INL Den Haag 2 0,1% 0,2% −0,1 pp
(20) 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Blanco en ongeldig6Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Kijkduin en Ockenburgh

Andere wijken in Den Haag

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Den Haag · Alle stembureaus