Stembureau Stadskantoor in 's-Hertogenbosch (2023)
Postcode 5211 HH · Wijk Binnenstad
Hier zijn 1.952 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 23,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 463 | 23,7% | 17,6% | +6,2 pp | 2,7% |
| GroenLinks-PvdA | 444 | 22,7% | 18,4% | +4,3 pp | 2,5% |
| PVV | 259 | 13,3% | 23,5% | −10,3 pp | 1,1% |
| D66 | 218 | 11,2% | 8,8% | +2,3 pp | 2,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 200 | 10,2% | 10,9% | −0,7 pp | 1,9% |
| Volt | 92 | 4,7% | 2,4% | +2,3 pp | 4,0% |
| Partij voor de Dieren | 76 | 3,9% | 2,5% | +1,4 pp | 3,2% |
| SP | 58 | 3,0% | 4,2% | −1,3 pp | 1,4% |
| CDA | 45 | 2,3% | 2,6% | −0,3 pp | 1,8% |
| Forum voor Democratie | 28 | 1,4% | 2,0% | −0,5 pp | 1,5% |
| BBB | 16 | 0,8% | 2,0% | −1,2 pp | 0,8% |
| JA21 | 14 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 2,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 10 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 2,4% |
| BIJ1 | 9 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 2,7% |
| DENK | 6 | 0,3% | 2,2% | −1,9 pp | 0,3% |
| 50PLUS | 4 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 0,8% |
| ChristenUnie | 4 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 0,9% |
| SGP | 2 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,3% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 3,0% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 2,7% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 0,8% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel 's-Hertogenbosch, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −10,3 pp minder dan gemiddeld in 's-Hertogenbosch.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 79 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in 's-Hertogenbosch en 0,0190% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 49 stemmen in 's-Hertogenbosch komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in 's-Hertogenbosch
- Gemeenschapshuis De Meent 2.094 stemmen · PVV 34%
- HEVO Seniorenvereniging 1.918 stemmen · PVV 27%
- Huis73 2.132 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Wijkcentrum de Stolp 1.867 stemmen · PVV 36%
- Wijkcentrum Windkracht 5 2.182 stemmen · VVD 24%
- H. Laurentiuskerk 1.819 stemmen · VVD 32%
Alle stembureaus in 's-Hertogenbosch
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.