Stembureau H. Laurentiuskerk in 's-Hertogenbosch (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5242 HT · Wijk Rosmalen-Zuid

Hier zijn 1.819 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 31,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 574 31,6% 17,6% +14,0 pp 3,4%
GroenLinks-PvdA 287 15,8% 18,4% −2,6 pp 1,6%
D66 227 12,5% 8,8% +3,6 pp 2,7%
Nieuw Sociaal Contract 226 12,4% 10,9% +1,5 pp 2,2%
PVV 223 12,3% 23,5% −11,3 pp 1,0%
CDA 96 5,3% 2,6% +2,7 pp 3,9%
SP 38 2,1% 4,2% −2,1 pp 0,9%
Volt 32 1,8% 2,4% −0,6 pp 1,4%
Partij voor de Dieren 30 1,6% 2,5% −0,8 pp 1,3%
BBB 22 1,2% 2,0% −0,8 pp 1,1%
Forum voor Democratie 15 0,8% 2,0% −1,1 pp 0,8%
ChristenUnie 13 0,7% 0,4% +0,3 pp 3,0%
JA21 13 0,7% 0,6% +0,1 pp 2,2%
50PLUS 9 0,5% 0,5% −0,0 pp 1,8%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,4% 0,4% +0,0 pp 1,9%
BIJ1 2 0,1% 0,4% −0,2 pp 0,6%
DENK 1 0,1% 2,2% −2,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,4%
SGP 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,9%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel 's-Hertogenbosch, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +14,0 pp meer dan gemiddeld in 's-Hertogenbosch.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 79 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in 's-Hertogenbosch en 0,0177% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 53 stemmen in 's-Hertogenbosch komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in 's-Hertogenbosch

Alle stembureaus in 's-Hertogenbosch

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.