Stembureau Ontmoetingscentrum De Vlethof in 's-Hertogenbosch
Postcode 5237 PC · Wijk Maaspoort
Hier waren 695 kiezers toegelaten (1,0% van alle toegelaten kiezers in 's-Hertogenbosch) en zijn 689 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 128 | 18,6% | 18,0% | +0,6 pp | 1,1% |
| GROENLINKS / Partij van de Arbeid | 98 | 14,2% | 16,9% | −2,7 pp | 0,9% |
| Leefbaar 's-Hertogenbosch | 79 | 11,5% | 8,7% | +2,8 pp | 1,4% |
| VVD | 69 | 10,0% | 8,8% | +1,2 pp | 1,2% |
| Forum voor Democratie | 52 | 7,5% | 4,0% | +3,5 pp | 1,9% |
| CDA | 43 | 6,2% | 7,0% | −0,7 pp | 0,9% |
| 50PLUS | 36 | 5,2% | 2,7% | +2,6 pp | 2,0% |
| PVV | 32 | 4,6% | 3,7% | +1,0 pp | 1,3% |
| SP | 31 | 4,5% | 3,9% | +0,6 pp | 1,2% |
| De Bossche Groenen | 26 | 3,8% | 7,1% | −3,3 pp | 0,5% |
| VOOR Den Bosch Joep Gersjes | 26 | 3,8% | 1,7% | +2,0 pp | 2,3% |
| gewoon ge-DREVEN | 18 | 2,6% | 3,2% | −0,6 pp | 0,8% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 2,2% | 2,4% | −0,2 pp | 1,0% |
| Rosmalens Belang | 13 | 1,9% | 8,1% | −6,2 pp | 0,2% |
| Senioren 's-Hertogenbosch | 11 | 1,6% | 1,1% | +0,5 pp | 1,5% |
| Volt | 7 | 1,0% | 1,7% | −0,7 pp | 0,6% |
| RAADSGROEPERING "BOSCH-BELANG" | 5 | 0,7% | 1,0% | −0,2 pp | 0,8% |
| Knillis | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 6 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel 's-Hertogenbosch, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Mariève Craste (D66) · 85 stemmen · 12,3% van alle stemmen hier
- Pieter Schuurmans (VVD) · 41 stemmen · 6,0% van alle stemmen hier
- Pieter-Paul Slikker (GROENLINKS / Partij van de Arbeid) · 37 stemmen · 5,4% van alle stemmen hier
- Ramon van Asch (Forum voor Democratie) · 36 stemmen · 5,2% van alle stemmen hier
- Marianne van der Sloot (CDA) · 34 stemmen · 4,9% van alle stemmen hier
- Maarten Kagie (Leefbaar 's-Hertogenbosch) · 30 stemmen · 4,4% van alle stemmen hier
- Alexander van Hattem (PVV) · 22 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
- Joep Gersjes (VOOR Den Bosch Joep Gersjes) · 18 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Femke Hoekstra-Wittebol (GROENLINKS / Partij van de Arbeid) · 17 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Bram Roovers (SP) · 17 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Henry Liebregts (50PLUS) · 16 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Eva Kokken (D66) · 14 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Judith Hendrickx (De Bossche Groenen) · 14 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Wies Korver (GROENLINKS / Partij van de Arbeid) · 13 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Eileen Samshuijzen (Partij voor de Dieren) · 12 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Rosmalens Belang haalde hier −6,2 pp minder dan gemiddeld in 's-Hertogenbosch.
- Qua gewicht is dit het 49e van de 81 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in 's-Hertogenbosch en 0,0090% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 97 stemmen in 's-Hertogenbosch komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 635 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 60 |
| Toegelaten kiezers | 695 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 695 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 6 (0,9%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,86% van de stembiljetten, tegen 1,18% in 's-Hertogenbosch en 0,58% in heel Nederland.
Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: toegelaten kiezers opnieuw vastgesteld.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in 's-Hertogenbosch
- Willem Twee Poppodium 694 stemmen · GROENLINKS / Partij van de Arbeid 23%
- Montessorischool Merlijn 684 stemmen · D66 23%
- Gymzaal Eekbrouwersweg 701 stemmen · GROENLINKS / Partij van de Arbeid 18%
- KC Sterrenboom 669 stemmen · GROENLINKS / Partij van de Arbeid 21%
- Buurthuis Deuteren 703 stemmen · GROENLINKS / Partij van de Arbeid 21%
- Woon- en Zorgcentrum Nieuwehagen 654 stemmen · GROENLINKS / Partij van de Arbeid 16%
Alle stembureaus in 's-Hertogenbosch
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.