Stembureau KC Het IJzeren Kind in 's-Hertogenbosch (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5246 GB · Wijk Graafsepoort

Hier zijn 1.272 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 316 24,8% 23,5% +1,3 pp 1,4%
GroenLinks-PvdA 255 20,0% 18,4% +1,6 pp 1,4%
VVD 206 16,2% 17,6% −1,4 pp 1,2%
Nieuw Sociaal Contract 135 10,6% 10,9% −0,3 pp 1,3%
D66 110 8,6% 8,8% −0,2 pp 1,3%
SP 55 4,3% 4,2% +0,1 pp 1,4%
CDA 27 2,1% 2,6% −0,5 pp 1,1%
BBB 26 2,0% 2,0% +0,0 pp 1,4%
Partij voor de Dieren 26 2,0% 2,5% −0,4 pp 1,1%
Volt 24 1,9% 2,4% −0,5 pp 1,0%
DENK 22 1,7% 2,2% −0,4 pp 1,1%
Forum voor Democratie 21 1,7% 2,0% −0,3 pp 1,1%
JA21 17 1,3% 0,6% +0,7 pp 2,8%
BVNL / Groep Van Haga 12 0,9% 0,4% +0,5 pp 2,9%
50PLUS 8 0,6% 0,5% +0,1 pp 1,6%
SGP 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,5%
Samen voor Nederland 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 7,3%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,2%
BIJ1 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,3%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,8%
ChristenUnie 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel 's-Hertogenbosch, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +1,6 pp meer dan gemiddeld in 's-Hertogenbosch.
  • Qua gewicht is dit het 30e van de 79 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in 's-Hertogenbosch en 0,0124% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 75 stemmen in 's-Hertogenbosch komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in 's-Hertogenbosch

Alle stembureaus in 's-Hertogenbosch

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.